Detroit – Edmonton 1:2 (kon.) | St. Louis – Colorado 5:1 (kon.) | Carolina – New Jersey 1:4 (kon.)
Chicago – Dallas 4:3 (po pr.) | NY Rangers – Winnipeg 5:2 (kon.) | Anaheim – Calgary 4:1 (kon.)
Anaheim Ducks
4:1 (1:1, 2:0, 1:0)
Calgary Flames
Pondělí 07.11.2016, 03:30 • Honda Center, Anaheim • NHL
    Anaheim Ducks na svém ledě Calgary Flames po čtyřiadvacáté v řadě, čímž stanovili domácí nový rekord v NHL.

Československá stopa v zápase
    Michael Frolík (CGY): 0+0, 2 střely na branku, čas na ledě: 14:38 (06:19:37)

1. Clayton Stoner (ANA) 1+0
    2. Ryan Kesler (ANA) 2+0
    3. Jonathan Bernier (ANA) 25 zák., 1 gól, 96,0%

Po první třetině byl stav zápasu nerozhodný. Ve druhé třetině vstřelil Anaheim další dvě branky, čímž se dostal do vedení 3:1. Ve třetí periodě svůj náskok ještě navýšil, a tak se raduje spolu se svými fanoušky z výhry 4:1. Ducks čeká třízápasový venkovní trip, a tak se body z dnešního zápasu hodí. Velký rozdíl byl také v přesilovkách, domácí proměnili dvě, hosté ani jednu.
    Ondřej Kaše a Michael Sgarbossa si v NHL balí kufry a vrací se na farmu.

59:59
    Už se nic nestane. Domácí tento zápas vyhrají poměrem 4:1.

59:34
    Do zakončení se probojoval ještě domácí Cam Fowler, ale neuspěl.

59:13
    Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Ryan Kesler – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Calgary Flames (Sam Bennett – 2 min., hrubost).

59:00
    Probíhá poslední minuta hry v zápase.

58:37
    Brett Kulak rychlou střelou zkusil překonat brankáře soupeře, to se mu ale nepodařilo.

58:34
    Hunter Shinkaruk se probojoval do zakončení, ale branku trefit nedokázal.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:50
    V naprosto klidném tempu se zápas dohrává, střel na branku v těchto minutách není k vidění mnoho.

57:02
    Necelé tři minuty hry zbývají do konce třetí třetiny, Jyrki Jokipakka zblokoval střelecký pokus Nicka Ritchieho.

56:07
    Johnny Gaudreau se pokosil obkroužit branku a k tyčce poslat kotouč. Výborně se stihl přesunout domácí brankář, který šanci zneškodnil.

55:25
    V poklidném tempu se zápas dohrává. Domácí hokejisté vedou o tři góly a míří za výhrou v tomto zápase.

Ryan Getzlaf právě zaznamenal 531. přihrávku v dresu Anaheimu Ducks. Tím vyrovnal rekord, který patří Teemu Selännemu. Oba se tak dělí o první místo.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 3. Stoner (Perry, Getzlaf), 24. Kesler (Perry, Getzlaf), 28. Cogliano (Silfverberg, Manson), 54. Kesler (Perry, Getzlaf) – 17. Chiasson (J. Gaudreau, Monahan)

Anaheim Ducks: Bernier – Fowler, Manson, Stoner, Vatanen, Holzer, Bieksa – Sgarbossa, Rakell, Perry – Cogliano, Kesler, Silfverberg – Cramarossa, Vermette, Garbutt – Wagner, Boll, Getzlaf.
    Calgary Flames: Ch. Johnson – Giordano, Brodie, Kulak, Engelland, Jokipakka, D. Hamilton – J. Gaudreau, S. Bennett, Brouwer – Tkachuk, Backlund, Frolík – Ferland, Monahan, Chiasson – Stajan, F. Hamilton, Shinkaruk.

Rozhodčí: O'Rourke, Kowal – Cameron, Grandt

Diváci: 16 218