Carolina – Florida 3:2 (kon.) | NY Rangers – Ottawa 0:2 (kon.) | Philadelphia – Calgary 5:3 (kon.)
Carolina Hurricanes
3:2 (0:2, 3:0, 0:0)
Florida Panthers
Pondělí 28.11.2016, 00:05 • PNC Arena, Raleigh • NHL

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji dobrou noc a někdy příště opět na shledanou. (02:41:37)

3. Matt Tennyson (CAR) – 0 + 1

Dnešní utkání je za námi. Ve třetí třetině jsme se branky nedočkali a domácí tak nakonec vítězí po skvělém obratu 3:2. Florida sice po první třetině vedla 0:2, ale domácí ve druhé třetině předvedli skvělý obrat a nakonec tak zvítězili 3:2. Za domácí se dnes postupně trefili Stalberg, Skinner a Ryan. Za hosty se dnes střelecky prosadili Marchessault a Ekblad.

Střely na branku: 27 – 33
    Vyhrané buly: 23 – 26

59:41
    Leighton vyhodil kotouč až do útočného pásma a domácí si mohou nachvíli oddychnout.

59:19
    Ekblad střelou od modré minul branku.

59:11
    Oddechový čas pro domácí.

59:11
    Kotouč skončil v hledišti. Vhazovat se bude před Leightonem.

58:49
    Yandle vyslal na branku střelu od modré, ale trefil pouze jednoho z obránců.

58:41
    Oddechový čas pro hosty.

58:40
    Reimer míří z branky a hosté to zkusí v pěti!

58:36
    Ofsajd hostů. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

58:21
    Domácí se nemohou s kotoučem usadit v útočném pásmu.

58:05
    Vyloučení v týmu Florida Panthers (Vincent Trocheck – 2 min., podražení).

58:00
    Poslední 2 minutky třetí třetiny!

57:02
    Jeden z domácích hráčů pouze nahodil kotouč do útočného pásma a následně celá jeho pětka jela střídat.

56:06
    Domácí se momentálně soustředí spíše už jen na obranu a kotouče odevzdávají soupeři velice lacino.

Martin Penker

Branky a nahrávky: 26. Stålberg (Tennyson, Nestrašil), 28. Skinner (V. Rask, Leighton), 29. D. Ryan (Skinner) – 6. Marchessault (Barkov, Jágr), 10. Ekblad (Barkov)

Carolina Hurricanes: Leighton (C. Ward) – Faulk, Hainsey, Pesce, Slavin, Tennyson, Hanifin – Aho, J. Staal, Skinner – E. Lindholm, V. Rask, Teräväinen – Stempniak, D. Ryan, Stålberg – Nestrašil, McClement, Nordström.
    Florida Panthers: Reimer (Luongo) – Demers, Yandle, Ekblad (A), Kindl, Matheson, Pysyk – Jágr, Barkov, J. Jokinen (A) – R. Smith, Trocheck, Marchessault – Sceviour, Malgin, Bjugstad – S. Thornton, MacKenzie (C), Griffith.

Rozhodčí: Pochmara, Luxmore – Grandt, Racicot