Česko U17 červení – Česko U17 bílí 3:4 (po pr.)
Česko U17 červení
3:4 (0:1, 1:1, 2:1 - 0:1)
Česko U17 bílí
Úterý 06.12.2016, 17:00 • Slaný • Reprezentace do 17 let

Prodloužení 3 na 3 už nabralo rychlý konec. Z vítězství se raduje bílý tým, který po celý zápas vedl. Nejprve 0:2 a poté ještě 2:3. Červení ale vždy dokázali skóre dotáhnout. (19:01:05)

60:29
    Bílí právě vstřelili branku!
    Je rozhodnuto! Akci bílých doplnil z druhé vlny ADAM ZICH, který se z první opřel do nahrávky Ondřeje Pavla a od modré prostřelil Koláře. Bílý tým tak vítězí. Asistence: Ondřej Pavel a Tomáš koblížek.

60:01

Vypadá to, že vyloučení Zábranského se v prodloužení anuluje, Trenéři si chtějí vyzkoušet prodloužení v rovnovážném stavu.

Utkání končí po 60 minutách remízou. O vítězi rozhodne prodloužení ve formátu 3 na 3.

60:00

59:53
    Bílí vyhazují.

59:27
    Ještě přesilovka pro červené! Na trestnou lavici míří Libor Zábranský, který je potrestán za hákování.

59:01
    Začala poslední minuta třetí třetiny. Dvořák musel uhájit svou branku po závaru červených.

58:41
    Dvořák nyní přikryl nahozený puk. Vhazuje se po jeho levici.

57:57
    Červení jsou při chuti a dokonce se snaží rozhodnout utkání.

56:51
    Červení právě vstřelili branku!
    Nádherně to udělal KAREL PLÁŠEK! Ten se dostal k puku u pravého mantinelu, dojel s ním k brance a z poměrně ostrého úhlu zamířil nad levé rameno Dvořáka. Je srovnáno na 3:3. Bez asistence.

56:15
    Čajka zatáhl puk do útočného pásma, kde nyní bílí šetří cenné sekundy.

55:00
    Vypadá to, že se červení nadechují k náporu. Jejich soupeř se opět spokojil s nahozením kotouče do útočné třetiny.

53:59
    Zábranský nahodil puk na Koláře od červené čáry a vyrazil střídat.

52:49
    Klejna trefil pouze před brankou clonícího spoluhráče. Dvořák tak zasahovat nemusel.

51:36
    Obrana červených teď naprosto propadla! Petr Čajka měl před brankou hned dva osamocené spoluhráče. Vybral si LIBORA ZÁBRANSKÉHO, který nekompromisní střelou strhává vedení zpět na stranu bílého výběru. Asistence: Petr Čajka.

50:52
    Útoky se teď přelévají ze strany na stranu, ale bez vyložených šancí.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 29. Blümel (Jelínek, Dobiáš), 43. Střondala (Svoboda), 57. Plášek – 5. Matiášek (Grim), 27. Jeník (Koblížek), 52. Zábranský (Čajka), 61. Zich (Pavel, Koblížek)

Česko U17 červení: Dvořák (21. Vlk, 41. Kolář) – Dluhoš, Klejna, Bernath, Kowalczyk, Hadamczik, Had – Plášek, Střondala, Svoboda, Blümel, Šik, Prošek, Jelínek, Kropáček, Dobiáš.
    Česko U17 bílí: Vlk (21. Kolář, 41. Dvořák) – Zich, Adámek, Procházka, Malík, Dajčar, Zábranský – Bláha, Šír, Jeník, Kvasnica, Pavel, Koblížek, Grim, Čajka, Matiášek.