Buffalo – Carolina 1:3 (kon.) | New Jersey – Philadelphia 4:0 (kon.) | Columbus – Pittsburgh 7:1 (kon.)
Montreal – Minnesota 2:4 (kon.) | Florida – Boston 1:3 (kon.) | Ottawa – Anaheim 2:1 (po pr.)
Tampa – St. Louis 5:2 (kon.) | Nashville – Los Angeles 0:4 (kon.) | Colorado – Toronto 0:6 (kon.)

3.Sam Reinhart (BUF) 0+1 (03:48:26)
    Jordan Staal si po skvělém výkonu odnesl domů ocenění.

Statistiky: Střely na bránu: 23-34; Zablokované střely: 9-8; Vhazování: 66%-34%; Hity: 30-15; Přesilové hry: 0/2-0/4; Trestné minuty: 13-9.

Klíčovou roli v zápase mezi Buffalem a Carolinou sehrála úvodní třetina, na jejímž začátku a konci se podařilo hostům skórovat. Již po necelých 2 minutách se prosadil Jeff Skinner, na jehož gól těsně před přestávkou navázal obránce Justin Faulk. Prostřední dějství gól nenabídlo a Sabres se podařilo skórovat až ve třetí třetině, když je vrátil do hry Johan Larsson. Domácí to v závěru zkusili bez brankáře a střelou do prázdné brány zpečetil výhru Hurricanes v KeyBank Center talentovaný Sebastian Aho. Konečný výsledek. Buffalo Sabres 1 Carolina Hurricanes 3.

59:00 Sebastian AHO - 1:3

59:00
    Carolina právě vstřelila branku!
    SEBASTIAN AHO na pravém křídle po přihrávce Victora Raska objel jednoho z hráčů Buffala a poté dovezl puk do prázdné brány. Asistence: Victor Rask a Brett Pesce.

59:00
    Do konce utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:35
    Jordan Staal mohl z pravého kruhu pro vhazování zamířit bekhendem do prázdné brány, jeho střela ale byla zablokována!

58:16
    Robin Lehner naskočil na střídačku a Buffalo to necelé dvě minuty před koncem zkouší ve hře bez brankáře!

55:04
    Vyloučený Justin Faulk naskočil zpět na led a Carolina úspěšně přečkala horké chvilky, po kterých drží těsné vedení.

53:04
    Justin Faulk dostal menší trest za hákování a Buffalo má velkou šanci vyrovnat v přesilové hře!

52:53
    Marcus Foligno se snažil prosadit v blízkosti levé tyče, Cam Ward ale předvedl další úžasný zákrok, když v sedě dokázal jeho pokus zastavit!

52:47
    Ron Hainsey za bránou podcenil odraz puku od mantinelu a v blízkosti pravé tyče se kotouč od forčekujícího Sama Reinharta odrážel do brány, Robin Lehner ale předvedl fantastický zákrok a puk ukryl ve své výstroji!

51:53
    Hurricanes na pravém křídle nahodili puk směrem na bránu z kruhu pro vhazování a Robin Lehner si připsal snadný zákrok.

51:16
    Sam Reinhart se pokusil k asistenci na gól Johana Larssona přidat vyrovnávací branku, Cam Ward ale jeho střelu mířící těsně nad ledem ke vzdálenější levé tyči pravým betonem vyrazil!

50:07
    Lee Stempniak se snažil vrátit Carolině dvoubrankové vedení střelou z pravého kruhu pro vhazování, jeho pokus ale zamířil pouze doprostřed brány, kde ho zastavil Robin Lehner.

48:28
    Sabres se snažili vyrovnat tentokrát střelou z levého kruhu pro vhazování, jejich následná rána ale byla zablokována a Cam Ward zasahovat v bráně Hurricanes nemusel.

47:30
    Dvojice hráčů Sabres se snažila v blízkosti levé tyče vyrovnat, obě dvě střely ale skončily na pravém betonu skvěle chytajícího Cama Warda, který drží Nashville nad vodou!

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 46. Jo. Larsson (Reinhart, M. Foligno) – 2. Skinner (Slavin, Hanifin), 18. Faulk (Stempniak), 59. Aho (V. Rask, Pesce)

Buffalo Sabres: Lehner (A. Nilsson) – McCabe, Ristolainen, D. Kulikov, Bogosian, Gorges, Falk – Moulson, Eichel, Okposo – M. Foligno, R. O'Reilly, Reinhart – E. Kane, Jo. Larsson, B. Gionta – Girgensons, D. Grant, Deslauriers. Hlavní trenér: Dan Bylsma.
    Carolina Hurricanes: C. Ward (Läck) – Hainsey, Faulk, Slavin, Pesce, Hanifin, Tennyson – B. McGinn, J. Staal, E. Lindholm – Skinner, V. Rask, D. Ryan – Aho, Teräväinen, Stempniak – Nordström, McClement, Stålberg. Hlavní trenér: Bill Peters.

Rozhodčí: Kevin Pollock, Dean Morton. Čároví: Brad Kovachik, Scott Driscoll

Diváci: 18863