Buffalo – Carolina 1:3 (kon.) | New Jersey – Philadelphia 4:0 (kon.) | Columbus – Pittsburgh 7:1 (kon.)
Montreal – Minnesota 2:4 (kon.) | Florida – Boston 1:3 (kon.) | Ottawa – Anaheim 2:1 (po pr.)
Tampa – St. Louis 5:2 (kon.) | Nashville – Los Angeles 0:4 (kon.) | Colorado – Toronto 0:6 (kon.)

Pavel Zacha (NJD) – 0+0, 0 střel, čas na ledě 14:36

Dnešní utkání zaslouženě vyhrávají New Jersey Devils. To bylo po většinu utkání lepším celkem a bere tak oba dva body. Poprvé V sezóně navíc neinkasovali ani jeden gól a mají tak po dlouhé době důvod k radosti.

59:36
    O vítězi je rozhodnuto, utkání se pouze dohrává.

58:38
    Devils právě vstřelili branku!
    A daří se jim to! Kapitán týmu Andy Greene si sjel z pozice obránce až ke kruhům a našel svou střelou hokejku KYLE PALMIERIHO, který si tak připisuje gól a pečetí tak tento zápas. Asistence: Andy Greene, John Moore

58:24
    Devils jsou usazeni v útoku a snaží se přidat další gól.

57:59
    Puk se zasekl ve výstroji Halla. Hra tak bude pokračovat až po vhazování.

57:41
    Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Adam Henrique – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Travis Konecny – 2 min., nesportovní chování).
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Wayne Simmonds – 2 min., hrubost).

57:40
    Greene vyzkoušel pozornost hostujícího brankáře, ale neuspěl. O Vítězi utkání už je ale stejně s největší pravděpodobností rozhodnuto.

57:24
    Hned poté se jim ovšem podařilo osvobodit a nyní jsou dokonce v útočné třetině.

56:55
    Domácí se ubránili pouze za cenu zakázaného uvolnění.

56:20
    Hosté se konečně usadili v útočné třetině a vytváří si tlak. Podaří se jim alespoň zrušit čisté konto domácího brankáře?

55:29
    Parenteau vystřelil od modré čáry. Jeho projektil byl však sražen pouze do ochranné sítě.

54:47
    Puk vybojoval a dokonce se dostal i k střele, ta ale skončila pouze ve výstroji Stolarze. Následuje další komerční přestávka.

54:20
    Cammalleri se snažil protlačit puk na Halla, ale to se mu nepovedlo a musí se hodně rychle vracet.

53:33
    Hosté doplácejí hlavně na špatný přechod modré čáry. Ten jim znemožňuje vytvářet si tlak.

52:59
    Ofsajd Letců.

52:24
    Schneider kryje nahození a bude následovat komerční přestávka.

Michal Janoštík

Branky a nahrávky: 8. Parenteau (Cammalleri, Severson), 14. Wood (Henrique), 34. Henrique (Hall, Parenteau), 59. Palmieri (A. Greene, J. Moore)

New Jersey Devils: Cory Schneider (Kinkaid) – A. Greene, Severson, J. Moore, Lovejoy, Merrill, Helgeson – Hall, Zajac, Cammalleri – Wood, Henrique, Parenteau – B. Bennett, Zacha, Palmieri – Gazdic, Fiddler, Kalinin.
    Philadelphia Flyers: S. Mason (21. Stolarz) – Del Zotto, Gudas, Provorov, MacDonald, Manning, Gostisbehere – Raffl, Giroux, Voráček – Konecny, B. Schenn, Simmonds – VandeVelde, Bellemare, Ljubimov – Leier, Cousins, Weise.