NY Islanders – Buffalo 5:1 (kon.) | Pittsburgh – New Jersey 4:1 (kon.) | Washington – Tampa 4:0 (kon.)
Columbus – Montreal 2:1 (kon.) | NY Rangers – Minnesota 4:7 (kon.) | Florida – Detroit 3:4 (1:2 po s.n.)
Carolina – Boston 3:2 (po pr.) | Chicago – Colorado 1:2 (po pr.) | Dallas – Los Angeles 3:2 (po pr.)
Calgary – Vancouver 4:1 (kon.) | Arizona – Toronto 1:4 (kon.) | San Jose – Edmonton 3:2 (po pr.)
New York Rangers
4:7 (1:1, 2:5, 1:1)
Minnesota Wild
Sobota 24.12.2016, 01:10 • Madison Square Garden, New York • NHL
    V Minnesotě budou svátky hodně veselé.

To už je z tohoto utkání vše. Přeji Vám příjemné prožití vánočních svátků a těším se, že se brzy shledáme u dalších on-line přenosů! (03:49:17)
    Hokejisté Minnesoty Wild se radují z rekordní desáté výhry v řadě.

Československá stopa

Marek Hrivík (NYR) 0+0, 1 střela, čas na ledě 12:13

1. Charlie Coyle (MNS) 1+3
    2. Mikko Koivu (MNS) 1+2
    3. Jason Zucker (MNS)1+2

Statistiky zápasu:
    Střely na branku – 35:21 (9:9, 14:11, 12:1)
    Zblokované střely – 9:22
    Vyhraná vhazování – 25:35
    Trestné minuty – 2:4
    Hity – 20:22

Hokejisté Minnesoty vítězí na ledě Rangers 4:7 a připisují si už desátou výhru v řadě! Divočáci rozhodli o svém triumfu ve druhé části, kterou vyhráli 2:5. V závěrečné třetině se newyorský celek dlouho marně snažil zdramatizovat závěr zápasu, proti byla i branková konstrukce za Kuemperem. Snížit na rozdíl dvou branek se Rangers podařilo až tři minuty před koncem, kdy se po střílené přihrávce Zuccarella prosadil Chris Kreider. Poslední slovo si však vzal hostující Charlie Coyle, jenž dovezl kotouč do opuštěné klece soupeře.

59:41
    Hosté si užívají závěr zápasu. Poprvé v sezóně vstřelili více než šest gólů.

59:01
    Poslední minuta třetí třetiny, Raanta už zůstává v brance.
    58:51 Charlie COYLE - 4:7

58:51
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Zápas definitivně rozhoduje CHARLIE COYLE! Ten se dostal k puku na obranné modré a jeho únik na prázdnou branku nemohl skončit jinak, než gólem. Bez asistence.

58:32
    Pominville zblokoval střelu Zuccarella a dostal puk do středního pásma!

57:39
    Domácí to opět zkoušejí s prázdnou brankou!
    57:00 Chris KREIDER - 4:6

57:00
    Rangers právě vstřelili branku!
    Domácí odvolali brankáře Raantu a tři minuty před koncem přeci jen vykřesali jiskřičku naděje. Nástřel Matse Zuccarella před brankou pohotově tečoval CHRIS KREIDER a puk končí za zády Kuempera. Asistence: Mats Zuccarello a Ryan McDonagh.

56:51
    Hosté v plném počtu. Po ráně Chrise Kreidera přerušil hru Kuemper.

56:43
    V závěru domácí přesilovky nastřelil tyčku Kevin Hayes! To je asi definitivní konec domácích nadějí.

56:07
    Střela Ryana McDonagha na branku prošla, ale Kuember má kotouč ve své výstroji.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 4. Kreider (Zuccarello, Stepan), 23. McDonagh (Stepan, Kreider), 39. Stepan (Zuccarello, Klein), 57. Kreider (Zuccarello, McDonagh) – 10. Mikael Granlund (Zucker, M. Koivu), 21. M. Koivu (Zucker), 21. Niederreiter (Coyle, E. Staal), 25. Scandella (Coyle, M. Koivu), 33. Zucker (Mikael Granlund), 38. Dumba (Coyle, E. Staal), 59. Coyle (Niederreiter)

New York Rangers: Lundqvist (25. Raanta) – Girardi (A), McDonagh (C), Clendening, M. Staal, Klein, Holden – Zuccarello (A), Stepan, Kreider – J. T. Miller, K. Hayes, Grabner – Fast, Lindberg, Vesey – Pirri, Hrivík, Puempel.
    Minnesota Wild: Kuemper (Dubnyk) – Spurgeon, Suter, Dumba, Brodin, Folin, Scandella – Mikael Granlund, M. Koivu (C), Zucker (A) – Coyle, E. Staal (A), Niederreiter – Pominville, Graovac, Stewart – Gabriel, Cannone, Schroeder.

Rozhodčí: O'Rourke, Nicholson – Alphonso, Sericolo

Diváci: 18006