NY Islanders – Buffalo 5:1 (kon.) | Pittsburgh – New Jersey 4:1 (kon.) | Washington – Tampa 4:0 (kon.)
Columbus – Montreal 2:1 (kon.) | NY Rangers – Minnesota 4:7 (kon.) | Florida – Detroit 3:4 (1:2 po s.n.)
Carolina – Boston 3:2 (po pr.) | Chicago – Colorado 1:2 (po pr.) | Dallas – Los Angeles 3:2 (po pr.)
Calgary – Vancouver 4:1 (kon.) | Arizona – Toronto 1:4 (kon.) | San Jose – Edmonton 3:2 (po pr.)
po s.n. (1:2)
Florida Panthers
3:4 (1:0, 2:1, 0:2 - 0:0)
Detroit Red Wings
Sobota 24.12.2016, 01:30 • BB&T Center, Sunrise • NHL

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (04:57:06)

Domácí měli zápas dobře rozehraný, z výhry se ale nakonec raduje Detroit

Utkání je u konce a radost nakonec panuje u hostů.Ti sice po dvou třetinách prohrávali 1:3, zvládli ale zápas dotáhnout do prodloužení a samostatných nájezdů a v nich vyhráli 2:1. Rozhodující trefu si připsal Frans Nielsen. Detroit tak předvedl skvělý obrat, který by je tak mohl nakopnout do příštích zápasů. Naopak Florida si připsala druhou domácí porážku v řadě, dnes však alespoň s jedním bodem.

Frans NIELSEN - 3:4

V samostatných nájezdech zvítězil tým Detroit Red Wings.
    Rozhodující nájezd dal FRANS NIELSEN, byť si na potvrzení musel docela dlouho počkat. Každopádně vystřelil svému týmu prémiový bod.

3. série
    1:2
    Bjugstad musel dát, zvolil střelu po ledě, Coreau ji ale dobře pokryl a srazil puk mimo svou branku. Detroit vítězí!

3. série
    1:2
    Nielsen pustil puk z hole, původně chtěl hrát bekhendovou kličku, ale ten prošel Luongovi mezi betony. Rozhodčí se pak šli podívat k videu, zda Nielsenův nájezd nepřerušil Luongův zákrok betonem, ale gól nakonec uznali.

2. série
    1:1
    Barkov reagoval střelou mezi betony a je zase srovnáno.

2. série
    0:1
    Vanek ukázal bekhendový blafák a překonal Luonga.

1. série
    0:0
    Trocheck protlačil puk po kličkách za Coreaua, puk se ale odrazil od tyčky k tyčce a vyskočil ven.

1. série
    0:0
    Luongo vychytal lapačkou Athanasioua, puk skončil mimo branku.

Samostatné nájezdy začínají.

Nerozhodlo ani prodloužení, takže si dáme poslední část utkání – samostatné nájezdy.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 18. R. Smith (Demers, J. Jokinen), 22. Demers (Barkov, Jágr), 31. MacKenzie (Matheson, P. Thompson) – 21. Mantha (Zetterberg), 42. D. Miller (Athanasiou, D. Larkin), 54. Nielsen (Nyquist, Vanek), rozh. náj. Nielsen