NY Islanders – Buffalo 5:1 (kon.) | Pittsburgh – New Jersey 4:1 (kon.) | Washington – Tampa 4:0 (kon.)
Columbus – Montreal 2:1 (kon.) | NY Rangers – Minnesota 4:7 (kon.) | Florida – Detroit 3:4 (1:2 po s.n.)
Carolina – Boston 3:2 (po pr.) | Chicago – Colorado 1:2 (po pr.) | Dallas – Los Angeles 3:2 (po pr.)
Calgary – Vancouver 4:1 (kon.) | Arizona – Toronto 1:4 (kon.) | San Jose – Edmonton 3:2 (po pr.)
Dallas Stars
3:2 (0:1, 1:0, 1:1 - 1:0)
Los Angeles Kings
Sobota 24.12.2016, 02:30 • American Airlines Center, Dallas • NHL

To je ode mě pro dnešek vše. Krásné Vánoce a brzy na shledanou! (05:21:47)

Gáborík (LAK) – 0 + 0, čas na ledě – 15:50

V prodloužení pro sebe dokázal urvat bonusový bod domácí Dallas po krásné akci Benna s Lindelem. Opravdu vyrovnaný zápas tak skončil výhrou domácích.

61:07 Esa LINDELL - 3:2

61:07
    Dallas právě vstřelil branku!
    Jamie Benn s Lindelem do přečíslení 2 na 1. Benn našel krásnou žabičkou ESU LINDELA a ten krásně trefil puk do prázdné branky. Asistence: Jamie Benn, Lauri Korpikoski.

60:45
    Klingberg vyzkoušel pozornost Zatkoffa, ten betonem vyráží.

60:01
    Úvodní buly vyhrál domácí tým a zakládá první útok.

60:01

Ve třetí třetina padly 2 góly a radovat se tak mohli příznivci obou týmu. Nejdříve ve 44. minutě rozjásal fanoušky Faksa, ale v 51. minutě se dokázal prosadit opět Carter a vyrovnat skóre.
    Střely po 3. třetině: DAL – 30, LAK – 31.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:54
    Oba týmy vyčkávají na konečnou sirénu třetí třetiny.

59:17
    Kopitar pouze nahazuje ze středního pásma.

58:55
    Kings jsou teď aktivnějším týmem, Dallas pouze brání.

58:12
    Carter se nedokázal natlačit s pukem přes Nemetha, výborná poziční hra domácího beka.

56:28
    Oleksiakova nahrávka na střed nenašla žádného ze spoluhráčů a končí až za vlastní brankou.

55:12
    Králové kombinují ve třetině soupeře s pukem, ale nikdo z hostujícího týmu se nemá ke střele.

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 21. Seguin (Spezza, Klingberg), 44. Faksa (B. Ritchie, McKenzie), 62. Lindell (Ja. Benn, Korpikoski) – 4. J. Carter (Pearson), 51. J. Carter (Setoguchi, Forbort)

Dallas Stars: Lehtonen (Niemi) – Lindell, Klingberg, Hamhuis, Oleksiak, Oduya, Jo. Benn, Nemeth – Ja. Benn, Spezza, B. Ritchie – Korpikoski, Seguin, Eaves – McKenzie, Faksa, Cracknell – D. Shore, Hudler.
    Los Angeles Kings: Zatkoff (Budaj) – Forbort, Doughty, Muzzin, Martinez, Gravel, Gilbert – D. Brown, Kopitar, Setoguchi – King, J. Carter, Gáborík – Pearson, Dowd, Lewis – Andreoff, N. Shore, Nolan.

Rozhodčí: Skilliter, Dwyer – Rody, Knorr

Diváci: 18,156