NY Islanders – Buffalo 5:1 (kon.) | Pittsburgh – New Jersey 4:1 (kon.) | Washington – Tampa 4:0 (kon.)
Columbus – Montreal 2:1 (kon.) | NY Rangers – Minnesota 4:7 (kon.) | Florida – Detroit 3:4 (1:2 po s.n.)
Carolina – Boston 3:2 (po pr.) | Chicago – Colorado 1:2 (po pr.) | Dallas – Los Angeles 3:2 (po pr.)
Calgary – Vancouver 4:1 (kon.) | Arizona – Toronto 1:4 (kon.) | San Jose – Edmonton 3:2 (po pr.)
San Jose Sharks
3:2 (0:0, 1:0, 1:2 - 1:0)
Edmonton Oilers
Sobota 24.12.2016, 04:40 • SAP Center, San Jose • NHL
    Pacifická divize patří San Jose Sharks.

S konstatováním, že dnešní utkání v SAP Center v San Jose sledovalo 17 562 diváků se s vámi loučím. U dalších on-line přenosů na shledanou. (07:32:03)

ČESKOSLOVENSKÁ STOPA V UTKÁNÍ

Andrej Sekera 0+1, 1 střela, čas na ledě 23:07

TŘI HVĚZDY UTKÁNÍ

1. Kevin Labanc (SJS) 2+0
    2. Joe Pavelski (SJS) 1+1
    3. Connor McDavid (EDM) 1+1

Dnešní utkání je tedy u konce a dva body získává domácí San Jose. To bylo střelecky výrazně aktivnější a ve 21. minutě se taky po střele Joea Pavelskiho dostalo do vedení, avšak Edmonton zápas dotáhl až k zisku jednoho bodu. Ve 47. minutě totiž nejprve se štěstím vyrovnal Connor McDavid a v čase 48:45 pak Patrick Maroon skvěle odpověděl na trefu Kevina Labanca, jenž se prosadil o 24 vteřin dříve.

Utkání se tedy dostalo do prodloužení, které bylo dlouho vyrovnané, avšak nakonec přeci jenom rozhodlo. Po 3 minutách a 22 vteřinách hry v nastavené době totiž rozhodl Kevin Labanc, který Žralokům zajistil bonusový bod.

63:22 Kevin LABANC - 3:2

63:22
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto! Logan Couture přihrávkou od zadního mantinelu našel KEVINA LABANCA, který měl obrovské množství prostoru a Talbota na bližší tyči překonal střelou do horní části brány! Asistence: Logan Couture, Brent Burns

62:49
    Draisaitl na druhé straně našel volného Maroona, který si kotouč zpracoval na bekhend, ale zakončením trefil jen boční síť.

62:11
    Joe Pavelski se s Thorntonem dostal do přečíslení. Celou akci však řešil sám a Talbotovu bránu poměrně výrazně přestřelil.

61:53
    Na obou stranách jsme zaregistrovali nepřesné pokusy o založení útoku. K puku se dostávají znovu domácí.

61:17
    Na ledě jsou čerstvé síly. Burns zatím vyčkává za bránou a rozhlíží se zda přihrát Donskoiovi nebo Marleauovi.

60:48
    Edmonton se zatím téměř nedostal ke kotouči. Kombinace domácích je ale momentálně velmi rozvážná.

60:14
    Jako uragán do prodloužení vlétl Marc-Edouard Vlasic, který si udělal výlet přes celé kluziště a Talbota od zákroku ochránila až Sekerova hůl.

60:01

Ani třetí třetina nám nepřinesla rozuzlení zápasu. Po malé přestávce bude následovat prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:50
    Ke střele se naopak dostal Davidson. Jones ale zasahovat vůbec nemusel.

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 21. Pavelski (Burns, J. Thornton), 49. Labanc (Couture, Pavelski), 64. Labanc (Couture, Burns) – 47. McDavid (Sekera), 49. Maroon (McDavid, Gryba)

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – P. Martin, Burns, Vlasic, Braun, Dillon, DeMelo – Marleau, J. Thornton (A), Pavelski (C) – Labanc, Couture (A), Bødker – Meier, Tierney, Donskoi – J. Ward, Haley, M. Karlsson.
    Edmonton Oilers: Talbot (Gustavsson) – Sekera, Russell, Klefbom, A. Larsson, Davidson, Gryba – Lucic, McDavid (C), Eberle (A) – Maroon, Nugent-Hopkins (A), Draisaitl – Hendricks, Letestu, Kassian – Pouliot, Caggiula, Beck.

Rozhodčí: Chris Schlenker, Justin St.Pierre – John Grandt, Ryan Galloway

Diváci: 17 562