Vladivostok – Chabarovsk 2:3 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Novosibirsk 3:2 (kon.) | N.Novgorod – Viťaz 3:2 (kon.)
HC Slovan – Spartak Moskva 5:4 (2:0 po s.n.) | CSKA Moskva – Jaroslavl 2:3 (0:2 po s.n.) | Jokerit – Riga 3:0 (kon.)
Torpedo Nižnij Novgorod
3:2 (0:0, 2:2, 1:0)
HC Viťaz Moskevská oblast
Pondělí 26.12.2016, 17:00 • Nagorny Arena • KHL

Pro dnešek je to ode mě všechno. Přejeme Vám příjemné prožití svátků a šťastné vkročení do nového roku. (19:29:47)

Zápas je za námi! Viděli jsme velice dramatický závěr třetí třetiny, který vyzněl lépe pro Novgorod, který vybojoval po zásluze všechny 3 body. I přes prohru se zápas povedl Romanu Horákovi, který zaznamenal obě branky svého týmu a na jednu mu dokonce přihrál Jakub Jeřábek. Ve třetí třetině se o jedinou branku postaral v závěru John Norman, který si ale musel na potvrzení branky ještě počkat, jelikož rozhodčí docela dlouho konzultovali o uznání gólu. Z opakovaného závěru bylo velice těžké rozluštit zda gól měl platit či ne, takže domácí si určitě oddechli při potvrzení branky.

Hned po buly vznikla nepřehledná situace před brankou Birjukova, ale ke střele se už nikdo nedostal.

59:58
    Čas se vrací o 2 vteřiny.

59:58
    Domácí už po klaksonu slavili výhru, jenomže rozhodčí hlouček odehnal, jelikož se ještě bude vteřina dohrávat.

59:58
    Birjukov teď výborným zákrokem zachránil domácí tým! Skvěle se vytáhl na střelu Jeřábka

59:53
    Oddechový čas pro domácí.

59:53
    Střela domácích přes celé hřiště jen těsně minula branku!