Česko
6:5 (2:1, 1:2, 2:2 - 1:0)
Slovensko
Pondělí 26.12.2016, 16:30 • Sportzentrum Zuchwil • Reprezentace do 18 let

V Zuchwilu je dohráno, Češi v prvním utkání turnaje vítězí nad Slovenskem 6:5 po prodloužení. To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera. Na počtenou! (18:48:57)

61:48
    Česko právě vstřelilo branku!
    Je konec! JAN HLADONÍK v prodloužení rozhoduje o vítězství České republiky. Asistence: Jan Kern.

60:01

Třetí třetina končí za stavu 5:5, nyní nás čeká pětiminutové prodloužení.

60:00

59:41
    Slovensko právě vstřelilo branku!
    Zariskovat se občas vyplatí. O tom by nyní slovenští reprezentanti mohli vyprávět, ADAM ŠIMURDA vyrovnává stav utkání devatenáct sekund před koncem. Asistence: Miloš Fafrák, Adam Liška.

59:23
    Juraj Sklenár opouští svou klec, Slováci zkusí power-play!

54:19
    Hattrick pro FILIPA ZADINU! Pardubický útočník v přesilovce posílá svou třetí trefou v dnešním zápase Česko do vedení! Asistence: Martin Kaut.

53:39
    Další trest, tentokrát na straně Slovenska. Za nedovolené bránění jede na lavici provinilců Marek Korenčík (SVK).

46:18
    Jakub Mareš (CZE) je na dvě minuty vyloučen za hákování. Přivlastní si svěřenci Norberta Javorčíka opět vedení?

45:48
    To je drama! Český tým bleskurychle srovnává po střele JANA SVOBODY. Bez asistence.

45:24
    Slováci se vrací do vedení! Patera si tentokrát neporadil se střelou JAKUBA KÖVERA. Bez asistence.

44:18
    Pětačtyřicátá minuta zápasu přináší současné vyloučení, za hrubost putují na trestné lavice Jakub Lauko (CZE) a Adam Žiak (SVK).

40:01

Statistiky po druhé třetině

Střely na branku: 18 – 16
    Vyloučení: 6 – 2, navíc Král (CZE) 5+OK.
    Využití: 0 – 2
    Úspěšnost brankářů:
    Jiří Patera (CZE) – 81,25%
    Juraj Sklenár (SVK) – 83,33%

Čtyřicet minut zápasu je za námi, oběma stranám se povedlo gólmana opozice překonat hned třikrát. Češi se v poslední třetině budou muset obejít bez Filipa Krále, který byl za faul kolenem vykázán ze hry.

40:00

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 8. Zadina (Kaut, Myšák), 18. Svoboda (Przybyla), 31. Zadina, 46. Svoboda, 55. Zadina (Kaut), 62. Hladoník (Kern) – 16. Hrehorčák (Köver, Ivan), 30. Havrila (Ivan), 30. Fafrák (Pospíšil, Stacho), 46. Köver, 60. Šimurda (Fafrák, Liška)

Česko: Patera (Dostál) – Galvas, Šalda, Myšák, Král, Rutar, Gaspar, Mareš, Buchtela – Hladoník, Kaut, Zadina – Kern (C), Lauko, Safin – Kvasnica, Hrabík, Pour – Przybyla, Svoboda, Toman.
    Hlavní trenér: Václav Varaďa.

Slovensko: Sklenár (Ovečka) – Korenčík, Ivan, Šimurda, Žiak, Nahálka, Dúžek, Demo – Krivošík, Baláž, Hrehorčák – Fafrák, Liška (C), Pospíšil – Stacho, Regenda, Havrila – Majerík, Köver, Halama – Giertl.
    Hlavní trenér: Norbert Javorčík.

Rozhodčí: Mollard, Rohrer – Bischel, Haag (všichni SUI).