Carolina – Chicago 3:2 (kon.) | St. Louis – Nashville 0:4 (kon.) | Vancouver – Anaheim 3:2 (po pr.)
San Jose – Philadelphia 2:0 (kon.) | New Jersey – Washington 2:6 (kon.) | Boston – Buffalo 3:1 (kon.)

Jakub Voráček (PHI) 0+0, 1 střela, čas na ledě 18:15

Střelecky byli v první třetině aktivnější domácí. Ti se ale nemohli dlouho prosadit. Až v přesilové hře v sedmnácté minutě se z hranice brankoviště dokázal zapsat mezi střelce Patrick Marleau. Po první třetině platil stav 1:0.

Ve druhé třetině jsme sledovali klidnější hokej. Ani jeden celek vyloženě nedominoval dění na hrací ploše. Největší šance se zrodili v přesilových hrách. Domácí ani hosté se prosadit nedokázali, a tak po čtyřiceti minutách stále platil stav 1:0.

Ve třetí třetině se po výborné přihrávce Joea Pavelského prosadil Justin Braun. Domácí hokejisté vyhráli tento zápas 2:0 a získávají body.

59:50
    Už se nic nestane.

59:31
    Oddechový čas pro hosty.

59:31
    Marc-Édouard Vlasic inkasoval střelu od modré do obličeje. Led je plný krve. To nevypadá vůbec dobře. Byl to přímý úder. Za pomoci lékaře se hráč zvedá z ledu. Tribuny aplaudují, diváci stojí.

58:52
    Philadelphia začíná akci od své vlastní branky. Hosté se ale nemohou probojovat stabilně do útočného pásma.

58:34
    Hosté to zkouší v šesti, brankář je na střídačce.

58:14
    Už je téměř jisté, že San Jose tento zápas vyhraje.

57:53
    Domácí kontrolují hru, svého soupeře nepouští do nějakých velkých šancí.

57:27
    Joe Thornton mohl přidat další gól, ale branku trefit nedokázal.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:39
    Anthony Stolarz předvedl další výborný zákrok. Tentokrát zastavil elegantně střelu Davida Schlemka.

56:22
    Ve velmi obtížné pozici jsou hostující hokejisté, kteří necelé čtyři minuty před koncem třetí třetiny prohrávají o dva góly.
    55:23 Justin BRAUN - 2:0

55:23
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Domácí se dostávají do vedení o dva góly. Joe Pavelski vymyslel v přečíslení dva na jednoho výbornou přihrávku, pak měl už JUSTIN BRAUN snadnou práci. Jeho tvrdá střela velmi rychle vylétla z branky, ale gól to jednoznačně byl. Asistence: Joe Pavelski, Patrick Marleau.