Minnesota – Columbus 2:4 (kon.) | Tampa – Carolina 3:1 (kon.) | Pittsburgh – Montreal 4:3 (po pr.)
Winnipeg – NY Islanders 2:6 (kon.) | Dallas – Florida 1:3 (kon.) | Colorado – NY Rangers 2:6 (kon.)
Calgary – Arizona 4:2 (kon.) | Edmonton – Vancouver 2:3 (0:1 po s.n.) | Los Angeles – San Jose 3:2 (kon.)
Toronto – Detroit 5:4 (po pr.)
Dallas Stars
1:3 (0:3, 1:0, 0:0)
Florida Panthers
Neděle 01.01.2017, 02:00 • American Airlines Center, Dallas • NHL

Z mé strany je to už pro tohle novoroční utkání vše, nezbývá mi už nic, než popřát vše nejlepší do Nového roku 2017, hodně zdraví štěstí a zůstaňte věrní onlajnům. Příjemné ráno nebo dobrou noc přeje Petr Sumbal. (04:51:43)

3. James Reimer (FLO) 35 zák., 1 gól, 97,2%

Dnešní utkání sledovalo 18,532 diváků. Bylo vyprodáno.

Střely na bránu ve třetí třetině: 20:7

Utkání je u konce a z vítězství se radují hokejisté Floridy. Dallas sice možná byl dvě třetiny utkání lepším týmem. Doplatil však na to, že krutě nezvládl první třetinu, po které prohrával 0:3. A poté, hlavně ve třetí třetině, dojížděl na neproměňování šancí. Někdy až na první pohled nemožnými zákroky se prezentoval James Reimer. Finální skóre zápasu tedy zní 3:1 pro Floridu.

59:57
    Ještě jsme viděli jeden blok a jeden vynikající Reimerův zákrok. Florida dnes může za dva body děkovat hlavně svému brankáři.

59:35
    James Reimer je hrdinou utkání. Znovu dokázal zastavit příležitost Dallasu. Kotouč si podržel v lapačce a tím zklidní svůj tým.

59:03
    Kotouč znovu proskotačil brankovištěm Reimera, ani tentokrát ale nezamířil za brankovou čáru. Tlak Dallasu vrcholí!

58:25
    Curtis McKenzie dostihl kotouč tak, aby to nebyl icing a pokusí se jej co nejdéle udržet v rohu kluziště.

58:11
    Další úžasný zákrok Jamese Reimera. A znovu proti Shorehovi. Ten jen zvedá hlavu ke stropu, protože i na další jeho teč dokázal Reimer skvěle zareagovat a zlikvidoval ji lapačkou.

57:29
    Ke střele se nakonec odhodlal Jamie Benn, ale nic extra nebezpečného pro Reimera to nebylo. A Florida se krátce poté dokázala osvobodit vyhozením.

57:01
    Lehtonen je na střídačce, Stars zkouší power play.

56:26
    Po teči Shoreho těsně před Reimer dokázal kanadský brankář ve službách Floridy předvést vynikající reflexní zákrok.

56:17
    Bennovu střelu zblokoval znovu, kdo jiný, než Curtis McKenzie. Tento útočník ukazuje, že se dokáže opravdu obětovat pro úspěch svého týmu.

55:55
    Devin Shore se snažil natlačit před Reimera, byl ale hlídán hodně na těsno a kotouč mu v klíčové chvíli utekl z hokejky.

55:45
    Klingbergova střela od modré byla možná spíš nabídkou na teč, každopádně se ale neujala.

Petr Sumbal

Branky a nahrávky: 37. Eaves (Ja. Benn, Seguin) – 4. Trocheck (Jágr, Griffith), 16. J. Jokinen (Trocheck, R. Smith), 17. Jágr (Marchessault, Yandle)

Dallas Stars: Niemi (17. Lehtonen) – Klingberg, Lindell, Oleksiak, Hamhuis, Jo. Benn, Oduya (A) – Spezza (A), Seguin, Ja. Benn (C) – B. Ritchie, Faksa, McKenzie – Eaves, D. Shore, Korpikoski – Sharp, Eakin, Hudler.
    Florida Panthers: Reimer (Luongo) – Ekblad (A), Yandle, Matheson, Pysyk, Kindl, Demers – Jágr, Trocheck, Griffith – R. Smith, Bjugstad, J. Jokinen (A) – Malgin, Sgarbossa, Marchessault – S. Thornton, MacKenzie (C), McKegg.

Rozhodčí: Trevor Hanson, Wes McCauley – Devin Berg, Derek Amell