Minnesota – Columbus 2:4 (kon.) | Tampa – Carolina 3:1 (kon.) | Pittsburgh – Montreal 4:3 (po pr.)
Winnipeg – NY Islanders 2:6 (kon.) | Dallas – Florida 1:3 (kon.) | Colorado – NY Rangers 2:6 (kon.)
Calgary – Arizona 4:2 (kon.) | Edmonton – Vancouver 2:3 (0:1 po s.n.) | Los Angeles – San Jose 3:2 (kon.)
Toronto – Detroit 5:4 (po pr.)
po s.n. (0:1)
Edmonton Oilers
2:3 (0:0, 1:1, 1:1 - 0:0)
Vancouver Canucks
Neděle 01.01.2017, 04:10 • Rogers Place, Edmonton • NHL

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (07:00:36)

Dnešní utkání sledovalo 18 347 diváků.

1. Jacob MARKSTRÖM (VAN) 42 zák., 2 gólY, 95,5%
    2. Connor McDAVID (EDM) 1 + 0
    3. Bo HORVAT (VAN) 0 + 2

Československá stopa v utkání:

Do dnešního utkání nezasáhl žádný český nebo slovenský hokejista.

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

Edmonton Oilers: 44

Vancouver Canucks: 32

Hosté dnes zaslouženě na ledě favorizovaného Edmontonu vítězí, v utkání se prezentovali parádním taktickým a vyzrálým výkonem, zejména spolehlivou defenzivou, která zvládala nájezdy nejen Connora McDavida, ale i jeho parťáků v elitní lajně Olejářů. Domácím se sice v závěru, při přesilové hře, podařilo vyrovnat, ale na víc, než na bod, to dnes nestačilo.

Bo HORVAT - 2:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Vancouver Canucks.
    Autorem vítězné branky je BO HORVAT.

3. série
    0:1
    Ne, Ryan Nugent-Hopkins netrefuje branku a je rozhodnuto, hosté vítězí!

2. série
    0:1
    Ano, Bo Horvat překonává Talbota střelou pod víko!

2. série
    0:0
    Leon Draisaitl to zkusil bekhendem, ale Markström chytá.

1. série
    0:0
    Na druhé straně také střelou neuspěl Granlund, Talbot jeho pokus vyrazil pravým betonem.

1. série
    0:0
    Letestu zkoušel překonat Markströma střelou nad vyrážečku, nepovedlo se.

Samostatné nájezdy začínají.

Ne, v prodloužení se hrál náramný hokej, rychlý, plný akcí a šancí, ale ani z jedné se rozhodující gól neurodil, čekají nás tak nájezdy!

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:22
    Oscar Klefbom netrefuje z pravé strany branku soupeře, puk míří ze třetiny Vancouveru.

64:00
    Poslední minuta prodloužení, pomalu se blíží atraktivní nájezdy.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 33. Caggiula (Nugent-Hopkins, Benning), 59. McDavid (Draisaitl, Lucic) – 26. Burrows (Horvat, Baertschi), 45. Baertschi (Horvat, Edler), rozh. náj. Horvat