Novokuzněck – Viťaz 3:4 (kon.) | Novosibirsk – Jaroslavl 3:2 (1:0 po s.n.) | Omsk – Dynamo Moskva 2:3 (kon.)
Toljatti – Magnitogorsk 2:4 (kon.) | Kazaň – Čeljabinsk 5:3 (kon.) | Nižněkamsk – Ufa 1:0 (4:3 po s.n.)
Minsk – Petrohrad 5:4 (kon.) | Riga – Čerepovec 5:2 (kon.) | Záhřeb – Kunlun 1:0 (kon.)
HC Slovan – Chabarovsk 2:0 (kon.)
Medveščak Záhřeb
1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
Red Star Kunlun
Úterý 03.01.2017, 19:00 • Dom Sportova Zagreb • KHL
    Dnešní utkání rozhodl jedinou brankou Francis Paré!

???????? #MadeOfHockey

Fotka zveřejněná uživatelem CCM Hockey Czech Republic (@ccmhockeyczechrepublic),

Úvodní třetina nepřinesla nikterak pohledný hokej plný šancí. Sledujeme taktickou bitvu, ve které jsme zatím žádnou vyloženou šanci neviděli. Brankáři drželi čisté konto.

Hostující celek byl střelecky aktivnější, v tomto ohledu vede 18:16. Na úvodní branku stále čekáme. Mnoho vyložených šancí k vidění nebylo, brankáři své týmy podrželi.

28 vteřin uplynulo ze třetí třetiny a prosadili se domácí. Colby Genoway našel skvělým pasem Francise Parého, který zkušeně překonal brankáře soupeře. Kunlunu nepomohla ani hra bez brankáře. Body zůstávají v Záhřebu. (21:27:31)

59:37
    Puk končí mimo hrací plochu, vhazovat se bude před brankou domácích.

59:18
    Z obranného pásma výborně odehrál domácí hráč puk. Udělal to tak, aby z toho nebyl icing.

59:00
    Poslední minuta hry.

58:32
    Hosté odvolali brankáře a hned málem inkasovali, domácí střelec trefil tyčku.

58:00
    Další minuta hry je pryč, sledujeme aktivní hru domácích, hosté se nemohou dostat před branku soupeře.

57:10
    Medveščak Záhřeb dělí tři minuty od výhry v tomto zápase, navíc se nyní dostali hosté do postavení mimo hru.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:06
    Z pohledu hostujícího celku mnoho času už nezbývá. Navíc se mohli domácí prosadit, ale gólman Tomi Karhunen skvěle zasáhl.

55:33
    Kunlun se snaží vyrovnat.

55:00
    Dostáváme se do finální části třetí třetiny, sledujeme velmi rychlý hokej, který momentálně nenabízí mnoho šancí.

54:19
    Zakázané uvolnění, které zahráli hosté, znamená buly před brankou Kunlunu.

53:44
    Záhřeb dělá svým fanouškům radost, vede o jednu branku, hraje velmi dobře takticky a nedává soupeři šance na vyrovnání.

52:46
    Edwin Hedberg to udělal výborně, prostrčil kotouč na spoluhráče, tomu se ale zakončení nepodařilo podle představ.

52:27
    Hra je přerušena, Kunlunu už mnoho času nezbývá na vyrovnání. Domácí totiž hrají velmi dobře a nedávají soupeři prostor pro zakončení.