Martin – Košice 1:5 (kon.) | Nitra – Poprad 5:3 (kon.) | Žilina – Banská Bystrica 5:2 (kon.)
Zvolen – Lipt. Mikuláš 5:1 (kon.) | Trenčín – Nové Zámky 3:0 (kon.)
HK DUKLA Trenčín
3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
HC MIKRON Nové Zámky
sk Pátek 06.01.2017, 17:00 • Zimný štadión Pavla Demitru • Tipos Extraliga (SR) • 36. kolo

Dukla bola lepším tímom v prvej tretine, kde si získala náskok, v druhej časti mali viac z hry hostia, ale vyrovnanie nevybojovali. V tretej tretine sa Dukla zamerala na bránenie a v presilovke poistila vedenie. Skóre uzavrel do prázdnej brány Bohunický. Lars Volden vychytal čisté konto a naznačil že bude veľkou zbraňou Trenčanov v boji o play-off. (19:13:43)

59:30
    Zápas sa už dohráva.

58:51
    Prečíslenie Dukly 2 na 1 Bezúch výborne prihral Tománkovi, ten pri snahe prehodiť betón brankára prehodil aj bránu.

57:24
    Hostia sa ešte snažia, ale už aj im je zrejmé, že je to len snaha o čestný gól.

56:47
    Cebák vyviezol puk až do útočného pásma, kde síce nepresne prihral, ale hostia urobili následmne zakázané uvoľnenie.
    56:23 BOHUNICKÝ - 3:0

56:23
    Trenčín dal gól!
    Pri hre vabank od Nových Zámkov sa dostal vo vlastnej tretine k puku LUKÁŠ BOHUNICKÝ a poslal puk cez celé klzisko do opustenej brány.