Boston – Detroit 4:3 (po pr.) | New Jersey – Los Angeles 1:3 (kon.) | NY Islanders – Columbus 4:2 (kon.)
Pittsburgh – St. Louis 0:3 (kon.) | Montreal – Calgary 5:1 (kon.) | Ottawa – Washington 3:0 (kon.)
Winnipeg – San Jose 3:4 (kon.) | Nashville – Buffalo 4:5 (po pr.) | Chicago – Tampa 2:5 (kon.)
Dallas – Minnesota 2:3 (2:3 po s.n.)
New Jersey Devils
1:3 (0:3, 0:0, 1:0)
Los Angeles Kings
Středa 25.01.2017, 01:00 • Prudential Center, Newark • NHL

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek dne a někdy příště opět na shledanou. (03:45:41)

Peter Budaj (LAK) 60 minut, 24 zákroků, 1 gól, 96,00%

Dnešní utkání je za námi. Hosté po vydařeném vstupu do utkání nakonec udrželi své tříbrankové vedení a zápas tak skončil 1:3. Domácím se podařilo na začátku třetí třetiny snížit, ale to byla jediná branka, kterou v dnešním utkání dokázali vstřelit, a tak dnešní utkání nakonec prohráli. Za domácí se dnes trefil pouze Quincey. Za hosty se dnes prosadili Kopitar, Pearson a Martinez.

Střely na branku: 24 – 24

59:13
    Andreoff zkusil trefit odkrytou klec přes celé kluziště. Kotouč ale poslal daleko vedle odkryté klece.

58:55
    Hra se momentálně pohybuje převážně ve středním pásmu.

58:18
    Domácí se ale nemohou usadit s kotoučem v útočném pásmu.

58:05
    Domácí to zkoušejí v šesti!

58:00
    Poslední dvě minutky třetí třetiny!

57:16
    Pearson zavezl kotouč do útočného pásma, kde o něj ale vzápětí přišel.

56:33
    Hosté momentálně jen vyhazují kotouče z vlastní třetiny a u kotouče jsou tak převážně domácí.

55:43
    Komerční přestávka.

55:20
    Domácí jsou momentálně aktivnějším týmem směrem dopředu, ale vytvořit si nějakou větší šanci se jim zatím nepodařilo.

54:40
    Santini nahozením do útočného pásma nic nevymyslel a hrát tak mohou hosté.

53:40
    Brown jen zavezl kotouč do útočného pásma, kde o něj vzápětí přišel.

53:30
    Quincey střelou od modré našel pouze lapačku připraveného Budaje.

52:38
    Shore se dostal ke střele z mezikruží. Jeho pokus mířený k pravé tyči orazítkoval jen tyč soupeřovy svatyně!

52:09

Martin Penker

Branky a nahrávky: 48. Quincey (Cammalleri, Wood) – 1. Kopitar (J. Carter, Doughty), 2. Pearson (J. Carter, Setoguchi), 17. Martinez (Gáborík, N. Shore)

New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – Severson, Quincey, Lovejoy, Merrill, Santini, Stollery – Palmieri, Zajac (A), Hall – Cammalleri (C), Henrique (A), Wood – Parenteau, Josefson, Zacha – Kalinin, Fiddler, Gazdic.
    Los Angeles Kings: Budaj (Zatkoff) – Doughty (A), Muzzin, Martinez, McNabb, Gravel, Forbort – Gáborík, Kopitar (C), King – D. Brown, J. Carter (A), Pearson – Lewis, Setoguchi, Andreoff – Nolan, N. Shore, Clifford.

Rozhodčí: Sutherland, McCauley – MacPherson, Alphonso