Příbram – Vlašim 1:3 (kon.) | Zlín – Kajrat 0:2 (kon.) | Rostov – Žilina 3:1 (kon.)
Sparta – Ferencváros 0:0 (kon.) | Liberec – Sturm Graz 1:1 (kon.) | Jablonec – Šachtar 2:2 (5:4 po pen.)
FK Příbram
1:3 (1:1)
FC Sellier & Bellot Vlašim
Úterý 31.01.2017, 11:00 • Vyšehrad • Přípravný zápas

Z mrazivého Vyšehradu je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost. (12:56:51)

Druhý poločas byl zpočátku také vyrovnaný, ale Vlašim postupně získala vládu na hřišti a bylo jen otázkou času, kdy se prosadí. To se nakonec povedlo až v samotném závěru, paradoxně však z rychlých protiútoků. Dvěma slepenými góly rozhodli o vítězství druholigového týmu Vyhnal po velké chybě brankáře Boháče a Hašek tvrdou střelou.

90

88
    Příbram se vrhla vpřed, ale nemůže se k ničemu dostat. Naopak Vlašim měla možnost z dalšího rychlého protiútoku, ale další gól již nepřidává.

85
    Vlašim právě vstřelila branku!
    Vzápětí utíká Vlašim na rozdíl dvou branek a pravděpodobně rozhoduje o svém vítězství! FILIP HAŠEK postupoval sám na branku a tvrdou ranou překonal Boháče!

84
    Vlašim jde zaslouženě do vedení! Paradoxně to není vyvrcholení tlaku, ale gól z rychlého protiútoku. Vrána sice pálil do tyče, avšak dobíhající PAVEL VYHNAL šel do souboje s brankářem, který špatně odhadl míč a ten skončil za jeho zády!

79
    Po trestném kopu Vlašimi se jeden z hráčů dostával do šance, ale je máván ofsajd.
    Momentka z druhého poločasu. Zápas na takovém terénu hráčům v podstatě nic nedá.

77
    Vlašim stále pokračuje v náporu, ale sama si zatím žádnou šanci vytvořit nedokázala.

75
    Boháč se dopustil velké chyby, ale Vrána toho nedokázal využít ke skorování.

74
    Svěřenci trenéra Haška mají stále více ze hry. Příbram pouze brání.

71
    Vlašim rozhodně nehraje druhé housle a nadále se tlačí do útoku.

70
    Vlašim kopala další standardku, Kučerův centr do vápna se však motal hráčům pod nohama a k ničemu vážnému nakonec nedošlo.

68
    Ale šanci po rohovém kopu si vytvořila Příbram! Rychlý protiútok však nedokázala gólově zakončit. Soupeř byl úplně rozhozený a měl nyní velké štěstí.

66
    Naopak Vrána utekl do brejku, ale v poslední chvíli mu ukopl míč na roh vracející se obránce.

65
    Po několika minutách útočných snah Vlašimi se teď karta otočila, ale Příbram zatím nedokáže překonat obranu soupeře.