Michalovce – Detva 3:2 (po pr.) | Skalica – Prešov 2:1 (po pr.)
HK Skalica
2:1 (1:0, 0:1, 0:0 - 1:0) Stav série: 2:1
HC Prešov
sk Úterý 28.02.2017, 18:00 • HANT Aréna, Skalica • 1. liga play-off (SR) • Semifinále

Tretí semifinálový zápas sa musel predlžovať, na začiatku predĺženia ale Skalica dokázala streliť rozhodujúci gól a tak sa teší z výhry, ktorá znamená postupový mečbal. Ďakujeme za pozornosť. (20:20:11)

61:58
    Skalica dala gól!
    ĽUBOMÍR ŠKÁPIK dáva gól a rozhoduje o víťazovi dnešného zápasu!
    Asistencie: Ľubomír Vaškovič a Rastislav Vereš.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Aj toto semifinálové stretnutie sa v riadnom hracom čase nerozhodlo. Po remíze 1:1 bude nasledovať predĺženie. Domáci v ňom budú mať výhodu o jedného hráča.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:45
    Vylúčenie v tíme HC Prešov Penguins (Tomáš Valečko – 2 min., hákovanie).

Dnešné stretnutie sleduje 3145 divákov.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Na začiatku druhej tretiny sa podarilo Prešovu vyrovnať stav na 1:1. Strely na bránu 4:18, priebežne 18:25.