Arsenal – Leicester 1:0 (kon.) | Middlesbrough – Sunderland 1:0 (kon.) | Crystal Palace – Tottenham 0:1 (kon.)
Middlesbrough FC
1:0 (1:0)
Sunderland AFC
Středa 26.04.2017, 20:45 • Riverside Stadium, Middlesbrough • Anglická Premier League • 28. kolo

Jediná branka de Roona ze začátku první půle rozhodla o tom, že si Middlesbrough připíše tři body. Druhý poločas už nabídl minimum šancí z obou stran, vice ze hry měli fotbalisté Suderlandu, ale do žádné stoprocentní šance se nedostali. Na konci zápasu už domácí mužstvo výhru v pohodě ubránilo. (22:45:03)

90+4

90+4
    Běží poslední minuta zápasu a Sunderlan má poslední možnost ohrozit banku Guzmana. Gólman Pickford poslal opravdu dlouhý míč na hranici vápna, ale tam si situaci obrana Middlesbrough pohlídala a poté rozhodčí Dean ukončil zápas.

90+3
    Jermain Defoe fauloval a tím pádem jeho spoluhráči nemohou ohrozit branku Guzana,

90+2
    Forshaw se snažil vymodlit faul u rohového praporku, jenže sudí Dean souboj s Ndongem vyhodnotil v rámci pravidel.

90
    Čtvrtý rozhodčí ukazuje na světelné tabuli, že se ještě ve druhém poločase budou hrát čtyři minuty.

90
    Domácí hráči postupovali po pravé straně, ale žádnou nebezpečnou akci směrem k brance Pickforda nevymysleli.

88
    Hosté se však rozhodli jinak a kombinují na polovině Middlesbrough.

87
    De Roon fauloval u postranní čáry Borinigho a Sunderland může poslat míč do pokutového území.

85
    Hosté po pěkné souhře překonali domácí obranu, když Defoe patičkou posunul míč za obranu Rodwellovi, který se nacházel ale v milimetrovém ofsajdu.

84
    Poslední střídání Sunderlandu. Lee Cattermole byl vyměněn Jackem Rodwellem.

82
    Cattermole centroval ze standardní sitauci na hranic vápna, kde hlavičkoval Jones nedůrazně a ještě mimo své spoluhráče, Guzan balon v pohodě uchopil do rukavic.

81
    Na stadion Riverside Stadium si našlo cestu celkem 30742 diváků.

80
    Sunderland má deset minut + nastavení na to, aby s výsledkem něco udělal, jinak zůstane přikovaný na chvostu tabulky Premier League.

79
    Domácí celek sice kombinoval na polovině Sunderlandu, ale Downingovi nevyšle centr do pokutového území.

77
    Také kouč Moyes vystřídal. Wahbi Khazri přepustil místo Adnanu Januzajovi.

76
    Kouč Agnew podruhé vystřídal. Na hřiště poslal Rudyho Gestedeho, který vyměnil Alvara Negreda.

75
    Billy Jones podrazil svého soupeře bez balonu a sudí Dean bez váhání mu uděluje žlutou kartu.