Slovensko – Irsko 0:1 (kon.)
Slovensko
0:1 (0:0)
Irsko
sk Pátek 17.03.2017, 14:15 • Paphiakos Stadium • Kvalifikace mistrovství Evropy do 17 let

Ďakujeme za pozornosť a tešíme sa na vás pri ďalších textových prenosoch. (16:04:05)

Druhé kvalifikačné stretnutie sa žiaľ končí prehrou nášho reprezentačného výberu s Írskom v pomere 0:1, keď jediný gól stretnutia zaznamenal v 66. minúte Glen McAuley. Írsko má vďaka víťazstvu na svojom konte šesť bodov a istotu postupu na záverečný turnaj ME 2017 vekovej kategórie do sedemnásť rokov. Nič však ešte nie je stratené ani pre Slovensko. S tromi bodmi sa naďalej nachádza na druhej pozícii a o postupovú definitívu zabojuje v pondelok s Faerskými ostrovmi.

80+1
    Čas na vyrovnanie sa kráti. V prvej nadstavenej minúte sa o to pokúsil striedajúci Filipiak, lenže míňa bránu.

80+1
    Striedanie v tíme Slovensko: z ihriska odchádza Gerebenits, prichádza Čerňanský.

78
    Connolly strieľa na bránu, ale brankár Martin Trnovský, pôsobiaci v Slovane Bratislava, zneškodnil jeho pokus.

77
    Striedanie v tíme Slovensko: z ihriska odchádza Machara, prichádza Filipiak.

77
    O´Connor sa dostal k streleckému pokusu, lenže míňa bránu slovenskej "sedemnástky".

75
    Súbežne s týmto stretnutím sa hrá aj zápas zvyšných dvoch tímov ôsmej skupiny Cypru s Faerskými ostrovmi. V súboji mužstiev bojujúcich o prvé body v druhej fáze kvalifikácie zatiaľ platí stav 0:0.

73
    Coventry fauluje Potomu a loptu budú mať vo svojej moci futbalisti spod Tatier, ktorým zostáva na vyrovnanie sedem minút plus nadstavený čas.

72
    Striedanie v tíme Slovensko: z ihriska odchádza Dávidík, prichádza Kmeť.

69
    Coventry fauluje Dávidíka, loptu budú mať slovenskí reprezentanti.

66
    Írsko dalo gól!
    Roache zahrával priamy kop a po ňom otvára skóre stretnutia GLEN MCAULEY! Mladí Slováci sa tak budú musieť v záverečných minútach snažiť o vyrovnanie.