Střešovice – ABAK Ostrava 4:2 (kon.) | SKH Meteor Plzeň – SKV ComAp Praha 3:6 (kon.) | Střešovice – SKH Meteor Plzeň 9:1 (kon.)
PSN Tatran Střešovice
4:2 (1:1, 1:0, 2:1)
FBC ABAK Ostrava
Neděle 19.03.2017, 10:00 • Sportovní hala Radotín, U Starého stadionu 1585/9 • Česká pošta Extraliga vozíčkářů • 6. kolo

Třetí perioda pomohla domácím dalšími dvěma trefami do černého. Tatran si tam v předposledním kole připisuje do tabulky další tři body za vítězství.

Z Prahy je to ode mě prozatím vše a těším se na počtenou u dalších online přenosů z 6. kola ČP Extraligy vozíčkářů. Tereza Košťálová (17:44:14)

Dnešní utkání sleduje 26 diváků.

34:36
    Tatran právě vstřelil branku!
    Autorem branky je MARTIN NĚMEC. Asistence: Zdeněk Krupička.

27:58
    ABAK Ostrava právě vstřelil branku!
    Autorem branky je JAN NIGROVIČ. Asistence: Petr Alina.

26:16
    Autorem branky je ZDENĚK KRUPIČKA. Asistence: Tomáš Pek.

Ve druhém dějství domácí přidali třetí gól a už vedou o dva góly. Do černého se trefil Zdeněk Krupička.

24:00

17:47
    Autorem branky je ZUZANA PŘIBILOVÁ. Asistence: Zdeněk Krupička.

První třetina byla na góly vyrovnaná. Za záda brankáře soupeře se trefili Zuzana Přibilová a Petr Alina.

12:00

09:25
    Autorem branky je ZUZANA PŘIBILOVÁ.

07:18
    Autorem branky je PETR ALINA. Asistence: Miroslav Večeřa.

00:01

Z technických důvodů není k dispozici sestava podle pětek.

FBC ABAK Ostrava: Lukáš Grüner – Vojtěch Zuchnický, Miroslav Večeřa, Jan Nigrovič, Martin Žák, Marek Horský, Lukáš Hlava, Kamil Klíma, Petr Alina. Hrající trenér: Vojtěch Zuchnický.

Rozhodčí: Pohunek, Šubrt.

Celá jména sudích:

Marek Pohunek,
    Jan Šubrt.

Postup při remíze po základní hrací době:

Pokud bude po základní hrací době (3 x 12 minut) stav nerozhodný, nenásleduje prodloužení, ale samostatné nájezdy. Penalty se odehrají ve třech sériích, ale ani pokud tři série nerozhodnou, následují další série v systému náhlá smrt.

Hrací systém:

Po celou dobu 5. kola se hraje 3 x 12 minut čistého času.

Příjemné sobotní dopoledne z Prahy, kde zanedlouho budeme svědky zápasu 6. kola České pošty Extraligy vozíčkářů, ve kterém celek Tatran Střešovice hostí FBC ABAK Ostrava.

Tereza Košťálová

Branky a nahrávky: 10. Přibilová, 18. Přibilová (Krupička), 27. Krupička (Pek), 35. Němec (Krupička) – 8. Alina (Večeřa), 28. Nigrovič (Alina)

PSN Tatran Střešovice: Jaroslav Novotný (Pavel Bíba) – Zdeněk Krupička, Jan Hamák, Petr Novák, Zuzana Přibilová, Martin Němec, Michal Vápenka, Tomáš Pek, Jan Natov, Stanislav Cimpa. Hrající trenér: Tomáš Pek.

Rozhodčí: Pohunek, Šubrt