Hlučín – Opava 1:2 (kon.) | Plzeň – Jihlava 1:2 (kon.) | Brno – Teplice 1:1 (4:5 po pen.)
FC Hlučín
1:2 (1:1)
Slezský FC Opava
Pátek 12.05.2017, 10:30 • Městský fotbalový stadion • Celostátní liga staršího dorostu

Hlavní rozhodčí nenastavil ani minutu a Opava si odváží z Hlučína všechny tři body. V prvním poločase poslal do vedení hosty Rychlý, vyrovnal dokázal Holiš. V druhém poločase se za hosty trefil Veselý a rozhodl tak o výhře svého týmu. Hlučín i přes aktivitu nedokázal vyrovnat a do tabulky si tak nepřipíše ani bod. (12:21:36)

90

89
    Centr byl příliš dlouhý a končí v zamezí, Kubný bude odkopávat od své branky.

88
    Dlouhý míč do vápna, střela Holiše sražena pryč.

87
    Velký závar v hostující šestnáctce, hosté na poslední chvíli odkopávají míč do zamezí!

86
    Pro centr do vápna si došel Kubný a uklidňuje hru.

85
    Pomezní rozhodčí trochu nepochopitelně mává míč v zamezí a domácí o míč přicházejí.

84
    Domácí tým zastavuje zdvižený praporek, který signalizuje ofsajd.

83
    Hlučín nastěhovaný na polovině soupeře.

83
    Střídání v týmu SFC Opava: ze hřiště odchází Socha, přichází Schlossár.

81
    Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Bernatík, přichází Kulig.

80
    Hosté se zatáhli do bloku a čekají, co soupeř vymyslí.

78
    Domácí posílají míč daleko od své branky a vytahují se od své branky.

77
    Rohový kop si vyzkouší hostující tým.

77
    Domácí se ubránili, nicméně je tady další faul u postranní čáry a Kebísek vidí od rozhodčího žlutou kartu.

76
    Bernatík ztratil míč a hosté šli do protiútoku, Malík musel útok zastavit pouze za cenu faulu a vidí žlutou kartu.

74
    Opava vybojovala faul u středového kruhu, zhruba patnáct minut zbývá do konce utkání, hosté stále vedou o jednu branku.