Hlučín – Petřkovice 2:2 (kon.)
FC Hlučín
2:2 (0:1)
FC Odra Petřkovice
Úterý 23.05.2017, 17:00 • Městský fotbalový stadion • Moravskoslezská fotbalová liga • 23. kolo

Skončilo utkání MSFL, ve kterém domácí FC Hlučín bere bod za remízu 2:2 nad FC Odra Petřkovice. Viděli jsme dva odlišné poločasy, a zřejmě zasloužená remíza. O oba góly hostů se postaral Ptáček, a hlavně gól na 2:0 deset minut před koncem dával hostům velkou naději na zisk tří bodů. Nicméně domácí tým nadále útočil a pět minut před koncem vstřelil kontaktní branku Kraut. Hlučín v nastavení vrhl všechny síly do útoku a v posledních vteřinách se prosadil střelou z dvaceti metrů Málek. Utkání tedy mělo podobný průběh jako na podzim, kdy hosté vedli o dvě branky, ale zápas nakonec skončil dělbou bodů. To je z Hlučína vše, v sobotu u dalšího domácího zápasu naviděnou. (19:10:03)

90+3
    90+2. Jaroslav MÁLEK - 2:2

90+2
    Hlučín právě vstřelil branku!
    Domácí se dočkávají vyrovnávací branky a v Hlučíně je rázem veselo! JAROSLAV MÁLEK napřáhl z dvaceti metrů a s přispěním teče překonává bezmocného brankáře Bučka! – 2:2.

90+1
    Domácí jsou na polovině soupeře a připravují si jednu z posledních akcí.

90
    Hlavní rozhodčí nastaví 3 minuty!

90
    Foltýn nenacentroval přesně a Buček bude odkopávat od své branky.

89
    Z hranice vápna to zkoušel Málek, Buček si celou situaci pohlídal.

88
    Blíží se konec utkání, hosté stále vedou, domácí ale neskládají zbraně.

88
    Na druhé straně si šel pro hattrick Ptáček, jeho pokus ale Hampel kryje.

87
    Domácí jsou při chuti, další centr do vápna hostů zastavuje útočný faul na brankáře Petřkovic.

86
    Za protesty vidí žlutou kartu hostující brankář Buček.
    86. Dominik KRAUT - 1:2

86
    Domácí snižují stav utkání! Přetažený centr do vápna nedokázal Buček zkrotit a DOMINIK KRAUT na zadní tyči neměl problém dotlačit míč do branky! – 1:2.

85
    Štefek byl blízko kontaktní branky, Buček míč vyráží do bezpečí!

84
    Centrovaný míč do vápna Petřkovic nenašel správného adresáta a Buček bude odkopávat od své branky.