Širak – ND Gorica 0:2 (kon.) | Irtyš Pavlodar – Dunav Ruse 1:0 (kon.) | Kajrat – Atlantas 6:0 (kon.)
Ventspils – Valur 0:0 (kon.) | Pjunik – Slovan Bratislava 1:4 (kon.) | Partizani Tirana – Botev Plovdiv 1:3 (kon.)
Trenčín – Kutaisi 5:1 (kon.) | Levadia Tallinn – Cork City 0:2 (kon.) | Dinamo Minsk – Runavík 2:1 (kon.)
Soligorsk – FK Sūduva 0:0 (kon.) | VPS – Olimpija Lublaň 1:0 (kon.) | Dinamo Bt. – Jagiellonia 0:1 (kon.)
Čichura – Rheindorf Altach 0:1 (kon.) | Škendija – Dacia Kišiněv 3:0 (kon.) | Lyngby – Bangor City 1:0 (kon.)
Kalju – B36 Tórshavn 2:1 (kon.) | Ferencváros – Jelgava 2:0 (kon.) | Beitar Jeruzalém – Vasas Budapešť 4:3 (kon.)
Odd – Ballymena 3:0 (kon.) | Haugesund – Coleraine 7:0 (kon.) | Larnaka – Lincoln 5:0 (kon.)
Zaria Balti – FK Sarajevo 2:1 (kon.) | UE Santa Coloma – Osijek 0:2 (kon.) | Levski – Sutjeska 3:1 (kon.)
Zirä FK – Differdange 2:0 (kon.) | Fola – Milsami 2:1 (kon.) | KÍ Klaksvík – AIK Stockholm 0:0 (kon.)
Norrköping – Priština 5:0 (kon.) | Connah's Quay – Helsinki 1:0 (kon.) | Midtjylland – Derry City 6:1 (kon.)
Bala Town – Vaduz 1:2 (kon.) | Skënderbeu – Sant Juliá 1:0 (kon.) | Vojvodina – Ružomberok 2:1 (kon.)
Maccabi Tel Aviv – Tirana 2:0 (kon.) | Domžale – Flora 2:0 (kon.) | Tre Penne – FK Rabotnički 0:1 (kon.)
CZ Bělehrad – Floriana 3:0 (kon.) | Široki Brijeg – Ordabasy 2:0 (kon.) | Mladost Podgorica – Gandzasar 1:0 (kon.)
Mladost Lučani – Keşla FK 0:3 (kon.) | Crusaders – FK Liepāja 3:1 (kon.) | St. Johnstone – Riteriai 1:2 (kon.)
Rangers – Niederkorn 1:0 (kon.) | Valletta – Folgore 2:0 (kon.) | St Joseph's – AEL Limassol 0:4 (kon.)
Željezničar Sarajevo – Zeta 1:0 (kon.) | Fehérvár – Balzan 2:0 (kon.) | Lech Poznaň – Pelister 4:0 (kon.)
Reykjavík – Seinäjoki 0:0 (kon.) | Stjarnan – Shamrock 0:1 (kon.)
FK Mladost Podgorica
1:0 (0:0)
FC Gandzasar
Čtvrtek 29.06.2017, 20:30Evropská liga (předkola) • 1. předkolo

Domácí fotbalisté vyhrávají tento zápas o jednu jedinou branku.V 57. minutě hostující hráč fauloval, a tak se kopal pokutový kop. Míč si na puntík připravil Djurišić a proměnil. Díky němu a bezchybnému výkonu brankáře vyhrává Podgorica první zápas prvního předkola Evropské Ligy 1:0. (22:24:03)

90+5

90+5
    Probíhá poslední nastavená minuta. Domácí celek si už pravděpodobně vedení pohlídá.

90+4
    Střídání v týmu FK Mladost Podgorica: ze hřiště odchází Krkotić, přichází Stijepović.

90+3
    Hostující celek vložil všechny své zbývající síly do útočení. Dostal se na útočnou polovinu a hned dvakrát si vynutil rohový kop. Nejnebezpečnější střela přišla po druhém rohovém kopu, ale Karapetyan trefil jen vysoko nad.

90+2
    Nastavovat se bude pět minut nad rámec druhého poločasu.

90+1
    Ishkhanyan si počínal nedovoleně, a tak rozehrávají fotbalisté domácího celku volný kop.

90
    Hostující Claudir fauloval soupeře, za což vidí pochopitelně žlutou.

89
    Poslední dvě minuty zbývají do konce druhého poločasu, mnoho šancí už nyní pravděpodobně neuvidíme.

88
    Žlutou kartu dostává Musonda (FC Gandzasar).

88
    Mohlo být hotovo, nechybělo mnoho a domácí vstřelili druhý gól, jenomže Burzanović tentokrát trefil jen tyč! Hostující brankář na míč nedosáhl.

87
    S blížícím se koncem zápasu je k vidění čím dál více nepřesností a nedorozumění, které se musí řešit fauly.

85
    Cicmil nedovoleným způsobem poslal k zemi Shahiyana, za což vidí žlutou kartu. Pět minut mají hosté na pokus o vyrovnání.

83
    Střídání v týmu FC Gandzasar: ze hřiště odchází Wal, přichází Karapetyan.

82
    Nově příchozí muž na trávník se hned uvedl faulem, když nepovoleným způsobem získal míč nad Musondou.

80
    Střídání v týmu FK Mladost Podgorica: ze hřiště odchází Petrović, přichází Burzanović.

80
    Po delší době, kdy se souboje odehrávaly na polovině hrací registrujeme zajímavý střelecký pokus. Z velké dálky napřáhl Wal, ale jeho pokus končí jen malý kousek mimo branku.

77
    Petrović si v osobním souboji jeden na jednoho počínal nedovoleně proti Alexi Júniorovi.

75
    Patnáct minut hry zbývá do konce zápasu, domácí fotbalisté stále vedou díky proměněnému pokutovému kopu 1:0.