Jūrmala – Astana 0:1 (kon.) | Zrinjski Mostar – Maribor 1:2 (kon.) | Malmö – Vardar 1:1 (kon.)
Beer Ševa – Honvéd 2:1 (kon.) | Šeriff Tiraspol – Kukësi 1:0 (kon.) | APOEL – Dudelange 1:0 (kon.)
BATE – Alaškert 1:1 (kon.) | Mariehamn – Legia 0:3 (kon.) | Žalgiris Vilnius – Ludogorec 2:1 (kon.)
Žilina – Kodaň 1:3 (kon.) | Dundalk – Rosenborg 1:1 (kon.) | Hafnarfjördur – Víkingur 1:1 (kon.)
FK Spartaks Jūrmala
0:1 (0:0)
FC Astana
Středa 12.07.2017, 18:00Liga mistrů (předkola) • 2. předkolo

Od první do poslední minuty byl hostující celek aktivnější, Astana měla více ze hry a ve druhém poločase se také dokázalo prosadit. TWUMASI využil volný kop, díky jeho ráně se Astana dostala do vedení a náskok udržela. (19:56:41)

90+4

90+4
    Ještě jeden volný kop, který rozehraje Grahovac. Jeho ránu kryje domácí brankář.

90+3
    Murtazajev se vypracoval do střelecké příležitosti, mohl navýšit vedení Astany, ale míč končí mimo.

90+2
    Domácí fotbalisté se pokouší něco vymyslet, ale už nemají mnoho času ani sil.

90+1
    Střídání v týmu FC Astana: ze hřiště odchází Kabananga, přichází Despotović.

90
    Nastavovat se budou tři minuty nad rámec základnách devadesáti.

88
    Střídání v týmu FC Astana: ze hřiště odchází Mužikov, přichází Bejsebekov.

87
    Tři minuty před koncem se domácí tým probojoval do velké střelecké pozice, ale Gabelok minul branku. Domácí fotbalisté tak stále čekají na povedenou ránu.

86
    Kozlovs fauloval soupeře, což mu neprošlo, a tak jej napomínal sudí.

85
    Závěr zápasu se nezadržitelně blíží a domácí celek se stále nemůže propracovat do výraznější střelecké pozice. Hostující brankář mnoho práce nyní nemá.

83
    Shomko v osobním souboji fauloval soupeře. Gabelok to byl, kdo si odnesl nějaký ten šrám z osobního soupeře. Rozehrávat budou hráči Astany.

80
    Nyní jsme viděli během deseti minut hned tři střídání, dvě na straně domácích, kteří se snaží hrát aktivně a potřebují útočit, neboť prohrávají, ale Gabelok v dobré střelecké pozici selhal.

79
    Střídání v týmu FK Spartaks Jūrmala: ze hřiště odchází Gauračs, přichází Kozlovs.

79
    Pro domácí fotbalisty mohlo být ještě hůře, ale hostující Shomko trefil jen prostor mimo branku. Zajímavá akce Astany končí nepřesným zakončením.

78
    Logvinenko fauloval soupeře, nedovoleně obral o míč Platonova, který rozehrával následný volný kop.

77
    Patnáct minut hry zbývá do konce zápasu, počítáme-li nějakou tu minutku nastavení. Hosté vedou o jednu branku, nyní se musí domácí pokoušet o vyrovnání.

76
    Střídání v týmu FK Spartaks Jūrmala: ze hřiště odchází Kazačoks, přichází Stuglis.