20. etapa: Marseille - Marseille | (kon.) |
Petr Sumbal
Konečné pořadí 20. etapy
1. Maciej Bodnar (POL/Bora-Hansgrohe) 28:15 minuty
2. Michal Kwiatkowski (POL/Sky) + 1 sekundy
3. Chris Froome (GBR/Sky) +6
4. Tony Martin (GER/Kaťuša) +14
5. Daryl Impey (RSA/Orica) +20
6. Alberto Contador (SPA/Trek-Segafredo) +21
7. Nikias Arndt (GER/Sunweb) +28
8. Rigoberto Uran (COL/Cannondale) +31
9. Stefan Küng (SUI/BMC) +34
10. Sylvain Chavanel (FRA/Direct Energie) +37
..
39. Zdeněk Štybar (CZE/Quick-Step) +1:47 minuty
65. Roman Kreuziger (CZE/Orica) +2:19
Průběžné pořadí po 20. etapě – Žlutý trikot
1. Christopher Froome (GBR/Sky) 83:55:16 hodin
2. Rigoberto Uran (COL/Cannondale Drapac) +54 sekund
3. Romain Bardet (FRA/Ag2r) +2:20 minuty
4. Mikel Landa (SPA/Sky) +2:21
5. Fabio Aru (ITA/Astana) +3:05
6. Daniel Martin (IRL/Quick-Step Floors) +4:42
7. Simon Yates (GBR/Orica-Scott) +6:14
8. Louis Meintjes (RSA/UAE Team Emirates) +8:20
9. Alberto Contador (SPA/Trek-Segafredo) +8:49
10. Warren Barguil (FRA/Sunweb) +9:25
..
24. Roman Kreuziger (CZE/Orica) +59:58 minuty
102. Zdeněk Štybar (CZE/Quick-Step) +3:09:48 hodiny
Bodovací soutěž o nejlepšího spurtéra po 20. etapě – zelený trikot
1. Michael Matthews (AUS/Sunweb) 364 b.
2. André Greipel (GER/Lotto Soudal) 204)
3. Edvald Boasson Hagen (NOR/Dimension Data) 200
4.. Sony Colbrelli (ITA/Bahrain-Merida) 163
5. Alexander Kristoff (NOR/Kaťuša Alpecin) 158
..
36. Zdeněk Štybar (CZE/Quick-Step) 42
72. Roman Kreuziger (CZE/Orica) 17
Vrchařská soutěž po 20. etapě – puntíkatý trikot
1. Warren Barguil (FRA/Sunweb) 169 b.
2. Primož Roglič (SLO/Lotto NL-Jumbo) 80
3. Thomas de Gendt (BEL/Lotto Soudal) 64
4. John Darwin Atapuma (COL/Team Emirates) 55
5. Chris Froome (GBR/Sky) 51
1. Maciej Bodnar (POL/Bora-Hansgrohe) 28:15 minuty
2. Michal Kwiatkowski (POL/Sky) + 1 sekundy
3. Chris Froome (GBR/Sky) +6
4. Tony Martin (GER/Kaťuša) +14
5. Daryl Impey (RSA/Orica) +20
6. Alberto Contador (SPA/Trek-Segafredo) +21
7. Nikias Arndt (GER/Sunweb) +28
8. Rigoberto Uran (COL/Cannondale) +31
9. Stefan Küng (SUI/BMC) +34
10. Sylvain Chavanel (FRA/Direct Energie) +37
..
39. Zdeněk Štybar (CZE/Quick-Step) +1:47 minuty
65. Roman Kreuziger (CZE/Orica) +2:19
Průběžné pořadí po 20. etapě – Žlutý trikot
1. Christopher Froome (GBR/Sky) 83:55:16 hodin
2. Rigoberto Uran (COL/Cannondale Drapac) +54 sekund
3. Romain Bardet (FRA/Ag2r) +2:20 minuty
4. Mikel Landa (SPA/Sky) +2:21
5. Fabio Aru (ITA/Astana) +3:05
6. Daniel Martin (IRL/Quick-Step Floors) +4:42
7. Simon Yates (GBR/Orica-Scott) +6:14
8. Louis Meintjes (RSA/UAE Team Emirates) +8:20
9. Alberto Contador (SPA/Trek-Segafredo) +8:49
10. Warren Barguil (FRA/Sunweb) +9:25
..
24. Roman Kreuziger (CZE/Orica) +59:58 minuty
102. Zdeněk Štybar (CZE/Quick-Step) +3:09:48 hodiny
Bodovací soutěž o nejlepšího spurtéra po 20. etapě – zelený trikot
1. Michael Matthews (AUS/Sunweb) 364 b.
2. André Greipel (GER/Lotto Soudal) 204)
3. Edvald Boasson Hagen (NOR/Dimension Data) 200
4.. Sony Colbrelli (ITA/Bahrain-Merida) 163
5. Alexander Kristoff (NOR/Kaťuša Alpecin) 158
..
36. Zdeněk Štybar (CZE/Quick-Step) 42
72. Roman Kreuziger (CZE/Orica) 17
Vrchařská soutěž po 20. etapě – puntíkatý trikot
1. Warren Barguil (FRA/Sunweb) 169 b.
2. Primož Roglič (SLO/Lotto NL-Jumbo) 80
3. Thomas de Gendt (BEL/Lotto Soudal) 64
4. John Darwin Atapuma (COL/Team Emirates) 55
5. Chris Froome (GBR/Sky) 51
1. Warren Barguil (FRA/Sunweb) 169 b.
2. Primož Roglič (SLO/Lotto NL-Jumbo) 80
3. Thomas de Gendt (BEL/Lotto Soudal) 64
4. John Darwin Atapuma (COL/Team Emirates) 55
5. Chris Froome (GBR/Sky) 51
1. Michael Matthews (AUS/Sunweb) 364 b.
2. André Greipel (GER/Lotto Soudal) 204)
3. Edvald Boasson Hagen (NOR/Dimension Data) 200
4.. Sony Colbrelli (ITA/Bahrain-Merida) 163
5. Alexander Kristoff (NOR/Kaťuša Alpecin) 158
..
36. Zdeněk Štybar (CZE/Quick-Step) 42
72. Roman Kreuziger (CZE/Orica) 17
1. Maciej Bodnar (POL/Bora-Hansgrohe) 28:15 minuty
2. Michal Kwiatkowski (POL/Sky) + 1 sekundy
3. Chris Froome (GBR/Sky) +6
4. Tony Martin (GER/Kaťuša) +14
5. Daryl Impey (RSA/Orica) +20
6. Alberto Contador (SPA/Trek-Segafredo) +21
7. Nikias Arndt (GER/Sunweb) +28
8. Rigoberto Uran (COL/Cannondale) +31
9. Stefan Küng (SUI/BMC) +34
10. Sylvain Chavanel (FRA/Direct Energie) +37
..
39. Zdeněk Štybar (CZE/Quick-Step) +1:47 minuty
65. Roman Kreuziger (CZE/Orica) +2:19
1. Christopher Froome (GBR/Sky) 83:55:16 hodin
2. Rigoberto Uran (COL/Cannondale Drapac) +54 sekund
3. Romain Bardet (FRA/Ag2r) +2:20 minuty
4. Mikel Landa (SPA/Sky) +2:21
5. Fabio Aru (ITA/Astana) +3:05
6. Daniel Martin (IRL/Quick-Step Floors) +4:42
7. Simon Yates (GBR/Orica-Scott) +6:14
8. Louis Meintjes (RSA/UAE Team Emirates) +8:20
9. Alberto Contador (SPA/Trek-Segafredo) +8:49
10. Warren Barguil (FRA/Sunweb) +9:25
..
24. Roman Kreuziger (CZE/Orica) +59:58 minuty
102. Zdeněk Štybar (CZE/Quick-Step) +3:09:48 hodiny