Chelsea – Inter 1:2 (kon.)
Chelsea FC
1:2 (0:1)
Inter Milán
Sobota 29.07.2017, 13:35 • The National Stadium, Singapore • International Champions Cup • Singapur

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou sobotu a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (16:24:26)

Utkání je u konce a z výhry se raduje Inter Milán. Ten měl povedený start do druhé půle a už po patnácti vteřinách dal druhý gól. Ten sice nebyl uznán pro ofsajd, ale italský tým pokračoval v náporu a v 53. minutě se křížnou ranou prosadil Ivan Perišić. Chelsea dlouho tápala, nemohla se dostat do kloudné akce a zabojovat o snížení. To nakonec přišlo v 74. minutě, ale opravdu povedeným vlastencem Geoffreyho Kondogbii, který obloučkem z dálky přehodil gólmana Padelliho. Chelsea pak v úplném závěru srovnala Batshuayiem, jenže rozhodčí odmával ofsajd a gól nebyl uznán. Nic nebyly platné protesty, že střelec v ofsajdovém postavení nebyl. A skutečně v něm nebyl. Inter Milán tak vyhrál 2:1 a na tomto turnaji tak zůstal neporažen. Naopak Chelsea se tento výlet do Asie moc nepovedl a po porážce od Bayernu tak padl i ve druhém utkání.

90+6

90+6
    Míč směřoval do hloučku hráčů na malém vápně, zde se ale odrazil přesně k Padellimu.

90+5
    Ještě jeden přímý kop pro Chelsea. Rozehrává se od pravého rohu pokutového území.

90+4
    Po centru se natahoval Rüdiger, při pokusu o zakončení se ale dopustil nedovoleného zákroku.

90+3
    Rohový kop pro Chelsea.

90+2
    Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Danilo D'Ambrosio, přichází Andrea Ranocchia.

90+1
    Padelli se v posledních minutách rozhodně nenudí, nyní musel krotit nepříjemný centr z levé strany.

90
    Bude se nastavovat pět minut.

89
    Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Michy Batshuayi, přichází Loïc Rémy.
    Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází César Azpilicueta, přichází Fikayo Tomori.
    Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází N'Golo Kanté, přichází Kyle Scott.

89
    Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Gary Cahill, přichází Jake Clarke-Salter.
    Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Victor Moses, přichází Cristián Cuevas.
    Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Cesc Fàbregas, přichází Mario Pašalić.

89
    Inter pouze odkopává od vlastní branky, Chelsea finišuje.

88
    Nakonec těch střídání na straně Chelsea bude o mnoho více...
    87. Batshuayi sice vyrovnal, pískal se však ofsajd

87
    Batshuayi srovnal na 2:2, ovšem radost Chelsea trvala pouze malou chvíli. Poté hlavní sudí odpískal ofsajd, ve kterém ovšem autor gólové střely v žádném případě nebyl...

86
    Chelsea ještě bude střídat, do hry půjde Clarke-Salter.

85
    Nápor Chelsea pro tuto chvíli končí ofsajdem.

84
    Azpilicuetův centr srazil Murillo, Chelsea pokračuje v náporu.

Aleš Pur

Branky: 74. Kondogbia (vla.) – 45+3. Jovetić, 53. Perišić (Jovetić)

Neproměněná penalta: 45+3. Jovetić (INM), brankář Courtois zneškodnil

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 0:0. Rohy: 13:1. Ofsajdy: 5:3. Fauly: 18:13.
    Chelsea FC: Courtois – Azpilicueta (89. Tomori), David Luiz, Cahill (C) (89. Clarke-Salter) – Moses (89. Cuevas), Fàbregas (89. Pašalić), Kanté (89. Scott), Alonso (54. Rüdiger) – Willian (65. Musonda), Batshuayi (89. Rémy), Morata (65. Boga).
    Náhradníci: Bulka, Caballero, Eduardo – Rüdiger, L. Baker, Christensen, Boga, Cuevas, Pašalić, Rémy, Musonda, Clarke-Salter, Scott, Tomori.

Inter Milán: D. Padelli – D'Ambrosio (90+2. Ranocchia), Škriniar, Miranda (C) (71. Murillo), Nagatomo (71. Ansaldi) – Gagliardini, Valero (77. Valietti) – Candreva (58. Kondogbia), Brozović (71. Éder), Perišić (71. Gabriel) – Jovetić (58. Mário).
    Náhradníci: Handanovič, Pissardo, Berni – Ranocchia, Pinamonti, Ansaldi, Gabriel, Murillo, Kondogbia, Vanheusden, Éder, Valietti, Rivas, Mário, Emmers.