Hlučín – Olomouc 1:3 (po pr.) | Hodonín – Vítkovice 1:0 (kon.) | Petřkovice – Znojmo 1:1 (2:4 po pen.)
Velvary – Hr. Králové 0:1 (kon.) | Turnov – Ústí n. L. 1:3 (kon.) | Benešov – Bohemians 1905 1:5 (kon.)
HFK Olomouc – Brno 2:1 (kon.)
FK Benešov
1:5 (0:3)
Bohemians Praha 1905
Úterý 08.08.2017, 17:30 • Městský stadion Benešov • MOL Cup • 2. kolo

Z dnešního utkání je to vše, díky za pozornost a na počtenou. (19:36:49)
    Bohemians Praha 1905 postupuje do třetího kola MOL Cupu.

Dnešní zápas končí jasným vítězstvím pražských Bohemians Praha 1905. Ti dokázali zejména v první půli být velice produktivní, když nastříleli tři góly a utkání tak prakticky rozhodli. Ve druhém poločase pak dokázali přidat hned v úvodu čtvrtý gól a v 74. minutě se prosadili ještě popáté.
    Domácí SK Benešov hrál prvních patnáct minut velice aktivně, jenže své šance nevyužil a byl vzápětí potrestán. po třech gólech pak bylo už velice složité o něco hrát. V 65. minutě se pak objevila možnost aspoň čestné branky z pokutového kopu, kterou kapitán Laštovka zužitkoval a domácí tak dali prvoligovému celku alespoň jeden gól a finálové skóre je tak 1:5 pro soupeře z Prahy, který tak postupuje do dalších kol MOL Cupu.

90+2

90+2
    Je to Rudolf Reiter, který bude nejspíše v pořádku.

90+1
    Faul Luboše Balaty, po kterém zůstává na trávníku ležet jeden z hráčů Bohemians.

90
    Rohový kop pro Bohemians.

89
    Rozhodčí bude nastavovat 2 minuty.

86
    Střídání Benešova, odešel Kučaba a přišel Michal Rataj.

84
    O střelu z větší délky se pokusil Jirásek, jeho pokus byl však příliš vysoký.

82
    Utkání už v tempu výrazně opadlo, přece jenom výsledek 1:5 nevybízí k přílišné aktivitě od obou celků.

79
    Střídání Benešova. Odešel Farkaš a přišel Vojtěch Balata.

76
    Střídání Bohemians. Odešel Vaníček a přišel Rudolf Reiter.

74
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Pátý gól pro pražský celek. Tetour neudržel po souboji s Kabajevem míč, který se následně odrazil JAKUBU NEČASOVI, jenž neměl problém trefit prázdnou bránu.

73
    Centrovaný míč byl však příliš dlouhý a skončil nakonec v zámezí. Vhazování tak budou mít hosté.

71
    Rohový kop pro Benešov.

69
    Střídání Benešova, odešel Telnar a přišel Hrebeniuk.

65
    Pokutový kop se však musel konat nadvakrát, jelikož v prvním případě vyběhl proti střele příliš brzy Viktor Budinský a dostal za to žlutou kartu.

Marek Otava

Branky: 65. Laštovka (pen.) – 16. Kabajev, 23. Kabajev, 45. Mašek, 49. Kabajev (pen.), 74. Nečas

Karty:   36. Zákostelský (BNS), 42. Telnar (BNS), 49. Laštovka (BNS), 61. Ngimbi (BNS) – 65. Budinský (BOH)

FK Benešov: Tetour – Laštovka(K), Ngimbi, Zákostelský, Vrňák – Ježdík – Kučaba, Farkaš, L. Balata, Čapek – Telnar
    Náhradníci: Rotbauer, Filip, Hrebeniuk, Rataj, Večera, V. Balata

Bohemians Praha 1905: Budinský – Dostál, Buchta, Šmíd, Urdinov – Jindřišek(K) – Vaníček, Nečas, Jirásek, Bartek – Kabajev
    Náhradníci: Švec, Reiter, Kuchta, Kocić, Hůlka, Mašek, Fryšták

Rozhodčí: Klíma – Ratajová, Fišer