Real Madrid – Manchester Utd. 2:1 (kon.)
Úterý 08.08.2017, 20:45 • Stadion Filipa II., Skopje • UEFA Super Cup

Ode mě je to pro dnešek vše. Já se s vámi tímto loučím a přeji příjemný zbytek večera. (22:58:59)
    Real Madrid přebírá Superpohár UEFA.

Real Madrid si tak připisuje zisk Superpoháru UEFA!

Je konec, góly na obou stranách v tomto poločase vytvořily skóre 2:1 ve prospěch svěřenců Zinedineho Zidana. Ten šel do vedení 2:0 po gólu Isca. Naději pro Manchester vytvořil Romelu Lukaku, nicméně druhý gól Manchester už nevstřelil. Sledovali jsme však skvělé utkání plné šancí, dvou břeven a rychlého fotbalu. Pohárová sezóna 2017/2018 tedy začíná dobře.
    Real Madrid tak krom obhájení vítězství v Lize mistrů obhájil i zisk Superpoháru UEFA.

90+7

90+7
    Nicméně Cristiano Ronaldo s volným přímým kopem nenaložil nejlépe a branku Manchesteru United značně přestřelil.

90+6
    Cristiano Ronaldo se dostal k míči a byl faulován Valenciou kousek před pokutovým územím Manchesteru United. Tak uvidíme, jestli jak Cristiano Ronaldo naloží s tímto volným přímým kopem.

90+6
    Mimo hru byl chvíli Paul Pogba, který musel být ošetřen pro krvavé zranění. Nyní je však na hřišti a i se dostal do akce Manchesteru United po standardní situaci, nicméně obrana Realu Madrid si nyní vše pohlídala.

90+5
    Marcus Rashford si připisuje žlutou kartu za zákrok na Lucase Vázqueze, který ovšem tomuto zákroku trošku přidal.

90+4
    Po výkopu je u míče Manchester United, který se rychle dere dopředu a snaží se ještě vyrovnat a poslat tak utkání do prodloužení.

90+3
    Z rohového kopu se dostal k nacentrovanému míči od Toniho Kroose Sergio Ramos, který hlavičkoval těsně vedle branky Manchesteru United.
    90+2. Šance Marca Asensia.

90+2
    Lucas Vázquez si nádherně vydobyl prostor a následně poslal míč na Marca Asensia, kterého vychytal pohotovým zákrokem David de Gea!

90+1
    Valencia centroval do vápna Realu Madrid, kde hlavičkoval zraněný Marouane Fellaini. Ten se do míče opřel hlavou i přes zranění, nicméně neskóroval.

90+1
    Nastavovat se bude 7 minut nad rámec řádné hrací doby!

90
    Rohový kop Realu Madrid šel na Sergia Ramose. Ten si cestu k míči našel, nicméně tentokrát v 90. minutě neskóroval.

90
    Luka Modrić si vydobyl hodně prostoru, jenže na poslední chvíli o balón přišel a dopředu šel Paul Pogba. Ten situaci nevyřešil ideálně a do akce jde Cristiano Ronaldo.

89
    Lucas Vázquez po přihrávce od Marca Asensia přišel o míč a daroval tak Manchesteru United možnost přejít dopředu. Zde to ukončil Cristiano Ronaldo svou srážkou s Lindelöfem.

Karel Janeba

Branky: 24. Casemiro (Carvajal), 52. Isco (Bale) – 62. R. Lukaku (N. Matić)

Karty:   84. Carvajal (REA), 86. Ramos (REA) – 42. Lingard (MAN), 90+5. Rashford (MAN)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 8:4. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 10:17.
    Real Madrid: Navas – Carvajal, Varane, Ramos (C), Marcelo – Modrić, Casemiro, Kroos – Bale (73. Asensio), Isco (73. L. Vázquez), Benzema (83. Ronaldo).
    Náhradníci: Casilla – Nacho Fernández, Ronaldo, Hernández, L. Vázquez, Asensio, Kovačić.

Manchester United: de Gea – A. Valencia (C), Lindelöf, Smalling, Darmian – P. Pogba, N. Matić, A. Herrera (56. Fellaini) – Mchitarjan, R. Lukaku, Lingard (46. Rashford).
    Náhradníci: Romero – Mata, Martial, Carrick, Blind, Rashford, Fellaini.

Rozhodčí: Gianluca Rocchi – Elenito Di Liberatore, Mauro Tonolini (všichni Itálie)