Vyškov – Hodonín 7:4 (kon.) | Uh. Brod – Kroměříž 0:2 (kon.) | Rýmařov – HFK Olomouc 2:0 (kon.)
Mohelnice – Líšeň 3:4 (kon.) | Hulín – Vel. Meziříčí 2:3 (kon.) | Hlučín – Zlínsko 1:1 (kon.)
SK Jiskra Rýmařov
2:0 (1:0)
1. HFK Olomouc
Sobota 19.08.2017, 16:30 • Stadion Jiskra Rýmařov, Rýmařov • Moravskoslezská fotbalová liga • 3. kolo

V nastavené minutě se nic zásadního nestalo. Rýmařov si ve druhém poločase pojistil svým druhým gólem zisk tří bodů. O první branku se postaral z penalty Jiří Furik. Ve druhém poločase a hlavně po vyloučení Řeháka byli aktivnější více domácí. To také vyústilo k druhé brance, kterou dal hlavou Jakub Harazin. To by bylo z mé strany všechno, já se s vámi loučím a u dalšího fotbalu zase někdy na počtenou. (18:22:06)

90+2

90+1
    Rozhodčí dnešního utkání nastavil nad rámec základní hrací doby jednu minutu.

90
    Ze standardní situace nic nebezpečného nebylo, ale z té další šance už ano. Pro přihrávku si sběhnul jeden z domácích, který nechal vyniknout hostujícího brankáře.

89
    Zhruba metr od pokutového vápna budou domácí rozehrávat volný přímý kop. Uvidíme, co z této šance vytěží.

88
    Hosté budou vhazovat míč na polovině hřiště, domácí tým se aspoň může zformovat na své polovině při bránění čistého konta.

86
    Jenže následně přišla nepřesná přihrávka, kterou sebral jeden z hostů. Hanáci můžou opět vyrazit do útoku za vytouženou brankou.

85
    Rýmařov uzavřel svého soupeře na své polovině a mlsně krouží kolem jejich pokutového vápna. Z tohoto tlaku by mohl vyústit třetí gól.

84
    Mucha vyhání své spoluhráče na útočnou polovinu a tam také posílá svůj dlouhý výkop od své branky. Jenže s tímto nákopem si lehce poradili domácí obránci.

83
    Divácí chtějí další branku v síti Olomouce, ale je vidět, že se ani jeden tým do výraznějšího zakončení netlačí.

82
    Střídání v týmu SK Jiskra Rýmařov: ze hřiště odchází Ondruška, přichází Hleba.

82
    Hosté se snaží aspoň o čestný úspěch, ale domácí obrana stále drží čisté konto. Brankář Kameník může být s jeho obranou spokojen.

81
    Domácí diváci žádali o odpískání další penalty ve prospěch svého celku, ale rozhodčí se pouze pousmál a hru nechal pokračovat.

80
    Dnešní utkání sleduje 330 diváků.

78
    Slibně se rozvíjející akci domácích končí až samotný hvizd rozhodčího, který signalizuje ofsajdové postavení.

77
    Střídání v týmu SK Jiskra Rýmařov: ze hřiště odchází Horák, přichází Neměc.

77
    Až to není možné, ale hosté sice hrají o jednoho méně. Jenže jejich herní aktivitě to nějak neubližuje. Zdá se, že nás čeká zajímavý závěr tohoto střetnutí.

76
    Druhý poločas se nám pomalu, ale jistě blíží ke svému konci. Rýmařov stále drží slibné dvoubrankové vedení, navíc hrají v početní výhodě.

75
    Rozehrávka byla dobrá, jenže pro domácí obranu to byla pouze laskomina. Rýmařov se ubránil a může zaútočit.