Liberec – Växjö 3:4 (po pr.) | Mountfield HK – TPS 5:1 (kon.) | Kuopio – Malmö Redhawks 6:4 (kon.)
HV71 – Mannheim 1:4 (kon.) | Frölunda – Zürich 5:4 (po pr.) | Stavanger – Kometa Brno 1:2 (kon.)
Davos – Cardiff 10:1 (kon.) | Bern – Nottingham 5:2 (kon.) | Gap – EC-KAC 3:6 (kon.)

59:25
    Hosté hrají bez brankáře, pokouší se o zdramatizování zápasu.

59:20
    V poklidném tempu se zápas dohrává, domácí celek kontroluje hru.
    58:14 Eetu LUOSTARINEN - 6:4

58:14
    KalPa právě vstřelila branku!
    Je to jasné, domácí hokejisté tento zápas vyhrají, po ubráněném oslabení se do střelecké pozice dostal EETU LUOSTARINEN, jehož forhendový pokus končí v horní části branky. Nilstorp nedokázal zasáhnout. Asistence: Kai Kantola.

58:00
    Dvě minuty hry do konce třetí třetiny.

57:53

57:32
    Tým Malmö Redhawks se vůbec nemůže dostat do útočného pásma. Domácí hrají výborně.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině. Domácí celek se zodpovědně brání. Gólman mnoho práce nemá, obránci mu pomáhají.

56:40
    Přesilovou hru hraje hostující celek, který se může pokusit o vyrovnání. Zatím se ale nemůže stabilněji propracovat do střeleckých pozic.

55:53
    Vyloučení v týmu KalPa Kuopio (Konsta Mäkinen – 2 min., vysoká hůl).

55:25
    Hovinen kryje střelecký pokus hostujícího hráče, dobře si počínal Svensson, jehož rána nebyla vůbec špatná.

54:48
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme rychlý hokej. Více ze hry mají domácí, kteří se pokouší držet kotouč daleko od své branky.

53:50
    KalPa hraje velmi dobře takticky, pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře, naopak hostující celek se nemůže dostat do tempa.

53:01
    Domácí fanoušci jsou spokojení, jeden oblíbenci dokázali otočit stav zápasu. Nyní musí Malmö bojovat o každý metr ledu.
    51:13 Kai KANTOLA - 5:4

51:13
    Tak to je obrat! Domácí hokejisté prohrávali o dvě branky, nyní se dostávají do vedení. Po pohledné kombinaci se do zakončení dostal zkušený KAI KANTOLA, jehož pokus končí mimo dosah brankáře, kotouč prošel mezi betony. Asistence: Otto Leskinen a Janne Tavi.

51:05
    Komerční přestávka, hokejisté obou týmů si mohou trošku odpočinou a trenéři udělit pokyny na následující minuty.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 26. Gymer (Maione), 40. Kantola (Tavi, Gymer), 46. Jokinen (Lukka), 49. Kantola (Loustarinen), 52. Kantola (Leskinen, Tavi), 59. Luostarinen (Kantola) – 6. Görz, 7. Miele (Rakhshani), 30. Händemark (Forsberg), 31. Olsen (Storm)

KalPa Kuopio: Hovinen (Godla) – Maione, Rikola, Seppälä, Lukka, Mäkinen, Leskinen, Parikka – Jokinen, Sebok, Lavoie – Tavi, Vainiola, Nuutinen – Gymer, Loustarinen, Kantola – Mutanen, Ruutu, Piipponen – Knuutinen
    Malmö Redhawks: Nilstorp (Alsenfelt) – Andersson E., Wang, Lerby, Andersson N., Olsson, Mäntylä, Mylläry – Rakhshani, Miele, Alvarez – Zaar, Händemark, Görtz – Storm, Svensson, Hardt – Forsberg, Haudum, Bryggman – Rosdahl, Olofsson

Rozhodčí: Nikoloc, Kova – Thomann, Sormunen