Sturm Graz – Salzburg 1:0 (kon.) | Rheindorf Altach – Mattersburg 1:0 (kon.) | Admira – Austria 1:3 (kon.)
SK Sturm Graz
1:0 (0:0)
FC Red Bull Salzburg
Neděle 27.08.2017, 16:30 • Merkur-Arena (Graz) • Rakouská Bundesliga • 6. kolo

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na viděnou. (18:26:53)

Sledovali jsme velice taktickou bitvu mezi domácím Sturmem Graz a mistrem ze Salzburgu, který skončil výhrou 1:0, když se v 53.minutě prosadil Alar. Celé utkání bylo velice nervózní, proto jsme mohli vidět spoustu faulů a žlutých karet. Surm je nadále první a na druhý Salzbrug má již náskok pět bodů.

90+3

90+2
    Hosté jsou dnes hodně nervózní, dalším faulem se prezentoval mladíček Daka.

90+1
    Faul Calety-Cara, který musel zastavit rodící brejk Rochera.

90
    Rozhodčí Robert Schörgenhofer se rozhodl, že nastaví tři minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Žlutou kartu dostává Amadou Haidara (FC Red Bull Salzburg).

88
    Střela Berishy jde hodně nad bránu, Siebenhandl se pokusí dostat míč co nejdál.

87
    Další obranný zákrok domácích, kteří jsou v bránění opravdu skvělí, Salzburg se v posledních deseti minutách nedostal k žádné větší střele.

86
    Žlutou kartu dostává Stefan Hierländer (SK Sturm Graz).

85
    Střídání v týmu SK Sturm Graz: ze hřiště odchází Deni Alar, přichází Philipp Zulechner.

84
    Domácí trenér naposledy střídá.

83
    Koch parádně skočil do přihrávky na adresovaného Daku.

82
    Sturm zatím perfektně brání a už mu chybí pouze deset minut i s nastavením ,aby odskočil v čele tabulky.

81
    Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Fredrik Gulbrandsen, přichází Patson Daka.

80
    Střídání v týmu SK Sturm Graz: ze hřiště odchází Philipp Huspek, přichází Christian Schoissengeyr.

79
    Hostující trenér podruhé střídá.

78
    Žlutou kartu dostává Marin Pongračić (FC Red Bull Salzburg).
    77.

Ondřej Klos

Branky: 53. Alar

Karty:   14. Lykogiannis (STG), 35. Zulj (STG), 86. Hierländer (STG) – 41. H. Wolf (SLZ), 78. Pongračić (SLZ), 89. Haidara (SLZ), 90+1. Ćaleta-Car (SLZ)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 10:7. Rohy: 8:7. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 10:21.
    SK Sturm Graz: Siebenhandl – Maresic, Lykogiannis, Koch – Potzmann, Lovric (74. Jeggo), Hierländer, Zulj – Huspek (80. Schoissengeyr), Alar (85. Zulechner), Röcher.
    Náhradníci: Schützenauer – Jeggo, L. da Silva, Puchegger, Schoissengeyr, Schubert, Zulechner.

FC Red Bull Salzburg: Walke – Ćaleta-Car, Ulmer (48. Farkas), Yabo (62. Haidara), Lainer – Samassékou, H. Wolf, Valon Berisha, Gulbrandsen (81. Daka), Pongračić – Dabbur.
    Náhradníci: Miguel – Farkas, Haidara, Leitgeb, Rzatkowski, Igor, Daka.

Rozhodčí: Robert Schörgenhofer