Sturm Graz – Salzburg 1:0 (kon.) | Rheindorf Altach – Mattersburg 1:0 (kon.) | Admira – Austria 1:3 (kon.)
FC Admira Wacker Mödling
1:3 (0:1)
FK Austria Vídeň
Neděle 27.08.2017, 19:00 • BSFZ-Arena, Mödling • Rakouská Bundesliga • 6. kolo

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na viděnou. (20:52:11)

Austria Vídeň poráží domácí Admiru 1:3, když se prosadil Pires, vlastní branku si připsal Maier a třetí Lee. Za domácí snížil v 87. minutě na konečných 1:3 střídající Kalajdzic. Austria se posouvá na třetí místo, Admira klesá na osmé.

90+2

90+1
    Nepřesná kombinace Admiry končí v zázemí.

90
    Rozhodčí Eisner se rozhodl, že nastaví dvě minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Střídání v týmu FK Austria Vídeň: ze hřiště odchází Jinhyun Lee, přichází Petar Gluhakovic.

88
    Hostující trenér naposledy vystřídá.
    87. SASA KALAJDZIC - 1:3

87
    Admira právě vstřelila branku! SASA KALAJDZIC střílí branku jako nově příchozí hráč, když krásnou střelou k levé tyči střílí snižující branku na 1:3.

85
    Admira stále u míče, jenže stále bez zakončení.

84
    Admira kombinuje na své útočné polovině, ale nemají šanci se dostat k zakončení.

83
    Útočným faulem se provinil Pires.

82
    Westermann opět neměl problém odstavit soupeře od míče.

81
    Nepřesná kombinace domácích končí u Salomona, přes kterého přešlo jen zlomek akcí.

80
    Posledních deset minut tohoto víceméně jasného zápasu mezi domácí Admirou a Austrí Vídeň.

79
    Ta překvapivě nenabídla žádné zakončení, ale domácí borci zůstávají u míče.

78
    Standardní situace pro Admiru.
    77. Jinhyun LEE - 0:3

77
    Austria právě vstřelila branku! JINLYUN LEE se krásně prosazuje a střílí třetí branku v utkání a jeho první v sezóně. Teď už je nadmíru jasné, že hosté si odvezou tři body.