NY Islanders – Detroit 3:6 (kon.) | NY Rangers – Anaheim 4:1 (kon.) | Ottawa – Minnesota 4:6 (kon.)
Buffalo – Boston 0:3 (kon.) | Nashville – Winnipeg 4:6 (kon.) | Dallas – Washington 3:4 (po pr.)
Arizona – Florida 2:3 (kon.) | Vancouver – Montreal 5:7 (kon.) | Vegas – Tampa 4:3 (kon.)
Dallas Stars
3:4 (1:1, 1:1, 1:1 - 0:1)
Washington Capitals
Středa 20.12.2017, 02:30 • American Airlines Center, Dallas • NHL

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno, přeji hezké časné ráno. (05:22:46)

3. Dmitrij Orlov (WSH) 1+0

Vyrovnaný zápas mezi Dallasem a Washingtonem muselo rozhodnout až prodloužení, ve kterém byli šťastnější hosté. V první třetině skóre utkání otevřel Burakovsky, ještě do přestávky však vyrovnal Benn. V prostřední části zápasu se Dallas dostal i dovedení zásluhou Smithe, ale Washington dlouho nezůstal pozadu, vyrovnal po nádherné individuální akci Orlov. Ve třetí třetině se dlouho na gól čekalo, pak přišly hned dva po sobě. Na Radulovovu branku bleskově zareagoval Conolly a šlo se do prodloužení.Tam měly oba týmy své šance, ale využil ji až Burakovsky, který tím rozhodl o dvou bodech pro Washington. Dallas se musí spokojit s jedním.

61:50 André BURAKOVSKY - 3:4

61:50
    Washington právě vstřelil branku!
    Je dobojováno, zápas pro Washington vyhrává střela ANDRÉHO BURAKOVSKYHO. Ten se rozhodl z levé strany pálit na lapačku, a to mu vyšlo. Bishop na puk nedosáhl a ten se zatřepotal v jeho bráně. Asistence: John Carlson.

61:13
    Radulov dal ideální přihrávku Bennovi, který najížděl z druhé vlny. Holtby předvedl skvělý zákrok vyrážečkou.

60:20
    Jevgenij Kuzněcov situaci dvou na jednoho vyřešil individuální kličkou, ale okolo betonu se mu nakonec kotouč za Bishopa dostat nepovedlo.

60:01

Stejně jako prví dvě, i třetí třetina nabídla dvě branky. po jedné na obou stranách. Hrálo se vyrovnaně z obou stran a dlouho se čekalo, jestli přijde vítězný gól. Čtyři minuty před koncem se trefil Radulov, ale hned nato vyrovnal Connolly.. Proto se bude hrát prodloužení.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:50
    Eller mohl střílet od modré, ale rozmyslel si to a puk vyvezl zpátky do středního pásma.

58:44
    Seguin zapracoval na druhé straně dobře v obraně, když nedovolil zakončení Ovečkinovi.

58:05
    O'Shie byl znovu dnes na správné místě. Vystihl přihrávku Dallasu a vyvezl kotouč z obranného pásma.
    56:34 Brett CONNOLLY - 3:3

56:34
    Blesková reakce Capitals a je opět vyrovnáno! BRETT CONNOLLY dostal přihrávku mezi kruhy a přesnou střelou po ledě překonal Bishopa v brance Dallasu. Asistence: André Burakovsky, Lars Eller.
    55:53 Alexandr RADULOV - 3:2

Petr Sumbal

Branky a nahrávky: 16. Ja. Benn (J. Klingberg, Radulov), 32. G. Smith (Hamhuis, Spezza), 56. Radulov (Pateryn) – 11. Burakovsky (Connolly, Eller), 34. Orlov (Bäckström), 57. Connolly (Burakovsky, Eller), 62. Burakovsky (Carlson)

Dallas Stars: Bishop (Lehtonen) – J. Klingberg (A), Lindell, Pateryn, Hamhuis, Honka, Johns – D. Shore, Seguin (A), Ja. Benn (C) – Radulov, Spezza, Janmark – Pitlick, Faksa, Roussel – G. Smith, Hanzal, Elie.
    Washington Capitals: Holtby (Grubauer) – Niskanen, Orlov, Carlson, Orpik (A), Bowey, Djoos – T. Wilson, Bäckström (A), Ovečkin (C) – Oshie, Kuzněcov, J. Vrána – Connolly, Eller, Burakovsky – Chiasson, Beagle, Stephenson.