Letňany – Mladá Boleslav 1:6 (kon.) | Zlín – Kladno 2:6 (kon.) | Třinec – Warriors Brno 2:3 (kon.)
HC Oceláři Třinec
2:3 (1:1, 0:1, 1:1)
HCM Warriors Brno
Středa 20.12.2017, 18:00 • mini WERK ARENA • Extraliga staršího dorostu • O umístění

Beznadějně poslední Warrior se dočkal vůbec první výhry v letošní sezóně, naopak Oceláři se musí smířit s další porážkou. (20:02:04)

59:38
    Hosté se nikam neženou a jen si posílají puk v útočném pásmu.

58:53
    Oddechový čas pro hosty.

58:53
    Plandor dostává dvě minuty za krosček a Krč dvě minuty za napadení. Zbytek utkání tedy Oceláři odehrají ve třech.

57:13
    Snášel se před brankou natahoval po dorážce, puk se mu ale nepodařilo zasáhnout.

56:36
    V rohu hřiště zůstal ležet Havránek a hra musela být přerušena.

55:57
    Hosté nezvládli přechod modré čáry a je jim odpískán ofsajd.

55:01
    Třinec právě vstřelil branku!
    Pět minut před koncem třetí části se Oceláři dotahují na rozdíl jediné branky. V síti skončila střela TOMÁŠE KRČE! Asistence: Jiří Plandor.

53:36
    Krč nahodil puk na branku, kde jej do bezpečí ukrývá pozorný Pleticha.

51:06
    Havránek opět byl s pukem před branku, ani tentokrát se ale třinecký kapitán z těsné blízkosti neprosadil.

49:09
    Stebel už si odpykal svůj trest a domácí jsou kompletní.

48:22
    Následně vypálil od modré Weber, brněnský brankář ale sklapl betony včas.

47:57
    Havránek se natlačil až před Pletichu, tam se mu ale nepodařilo zvednout puk do sítě.

47:09
    Stebel dostává dvě minuty za faul loktem a odpyká si dvě minuty.

46:26
    Warrior vyhazuje jen na zakázané uvolnění a hra se do jeho pásma zase vrátí.

44:25
    Wardas se důrazně tlačil za dorážkou, zasáhnout puk se mu ale nepodařilo.

41:03
    Warrior Brno právě vstřelili branku!
    Vzápětí už se ale hosté radují, když Kučeru prostřelil MARTIN BOROT. Asistence: Asistence: Lukáš Miloš, Žan Primožič.

Martina Sikorová

Branky a nahrávky: 17. Krč (Plandor, Králík), 56. Krč (Plandor) – 4. Snášel (Primožič), 24. Miloš (Primožič), 42. Borot (Miloš, Primožič)

HC Oceláři Třinec: Ochman (Kučera) – Weber, S. Radzienciak, Mituchovič, Bulava, Konderla, P. Adámek – Havránek, Králík, Krč, Wardas, Mikler, Zoubek, Stebel, Plandor
    HCM Warriors Brno: Pleticha (Atanasiadis) – Daněk, Miloš, Branžovský, Klimeš, Mrkvica, Šutera – Primožič, Frimel, Hubáček, Borot, Ludvík, Vysloužil, Bocián, Snášel

Rozhodčí: Fiala – Tkáč, Kořistka