Edmonton – Montreal 4:1 (kon.) | Tampa – Minnesota 3:0 (kon.) | Florida – Ottawa 1:0 (kon.)
New Jersey – Chicago 4:1 (kon.) | Pittsburgh – Anaheim 0:4 (kon.) | Columbus – Philadelphia 2:1 (1:0 po s.n.)
Carolina – Buffalo 4:2 (kon.) | NY Rangers – Toronto 2:3 (kon.) | Vegas – Washington 3:0 (kon.)
Arizona – Colorado 2:6 (kon.) | Dallas – Nashville 4:3 (2:0 po s.n.) | Vancouver – St. Louis 1:3 (kon.)
San Jose – Los Angeles 2:0 (kon.)
po s.n. (2:0)
Dallas Stars
4:3 (1:2, 2:0, 0:1 - 0:0)
Nashville Predators
Neděle 24.12.2017, 02:00 • American Airlines Center, Dallas • NHL

Toto je ode mne z dnešního zápasu vše. Doufám, že se vám napínavý průběh líbil a budu se na Vás těšit u dalších zápasů z NHL. Nezbývá jen popřát šťastné a veselé vánoce, spousty dárků a vánoční pohody. Děkuji za sledování a brzy napočtenou. (05:12:48)

Československá stopa

Martin Hanzal (DAL) 1+0, 1 střela, čas na ledě 16:31
    Radek Faksa (DAL) 0+0, 0 střel, čas na ledě 18:12

1. John Klingberg (DAL) 0+2
    2. Ryan Johansen (NSH) 1+1
    3. Tyler Seguin (DAL) 1+0

Zápas je u konce. Dnešní zápas končí po samostatných nájezdech ve kterých jsou úspěšnější domácí, když se prosadili hned dvakrát. Nejprve byl úspěšný Radulov a po něm také Seguin. Zápas byl celkově vyrovnaný. Nashville měl skvělý start zápasů, když rychle vedl, ale nevyšla mu prostřední třetina kde Dallas skóre otočil. Hosté pak ve třetí třetině vyrovnali a v prodloužení měli více ze hry hlavně díky dlouho početní výhodě. Bohužel pro ně ztroskotali na skvěle chytajícím brankáři Bishopovi, který Stars podržel.

3. série
    2:0
    A je rozhodnuto Tyler SEGUIN proměňuje, když si brankáře Sarose rozhodil pohybem ramen a střelou po zemi proměnil.

2. série
    1:0
    Znovu vidíme stejnou situaci jako před chvílí. Kevin FIALA opakuje zakončení jako před ním Spezza, ale stejně jako on neuspěl.

2. série
    1:0
    Jason SPEZZA volí střelu mezi nohy. Brankář Saros však betony včas dává k sobě.

1. série
    1:0
    Filip FORSBERG neproměňuje. Zkusil stejnou fintu jako před ním Radulov, ale proti skvěle chytajícímu Spezzovi neuspěl.

1. série
    1:0
    Alexandr RADULOV proměňuje svůj nájezd krásným blafákem do bekhendu.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani prodloužení nerozhodlo. Nashville měl ohromný tlak hlavně díky přesilové hře, ale brankář Bishop svůj tým podržel a dostal do nájezdů, které začnou za okamžik.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:55
    Poslední střelu v prodloužení vysílá Seguin ze středního pásma. Toto není nebezpečí pro brankáře Sarose.

64:26
    Dallas oslabení překává a zápas spěje k nájezdům.

64:12
    Sám před brankou se znovu ocitá Forsberg, ale nedokáže přehodit ležícího Bishopa. Toto byla velká šance na skórování.

63:50
    Ostrou ránu vyslal také Roman Josi, ale ani on nedokázal prostřelit brankáře Bishopa.

63:30
    Dallas je ve 4 a do přerušení budeme hrát 5 proti 4.

62:50
    Do střely se dostal P.K. Subann, ale Bishop vše zvládl.

Martin Pištora

Branky a nahrávky: 13. Seguin (Ja. Benn, J. Klingberg), 31. Roussel (J. Klingberg, Pitlick), 34. Hanzal (G. Smith, Spezza) – 1. Jemelin (Johansen, Arvidsson), 8. Järnkrok (Sissons), 45. Johansen (P. K. Subban)