Mountfield HK – Salzburg 1:6 (kon.) | Kometa Brno – Zlín 1:3 (kon.)
HC Kometa Brno
1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
Berani Zlín
Čtvrtek 04.01.2018, 18:00 • DRFG Arena, Brno. • Extraliga staršího dorostu • 11. kolo

57:46
    Brněnští mají zřejmě po zápase. Na dvě minuty za hrubost míří na trestnou Erik Meluzín.

56:10
    Zlín právě vstřelil branku!
    Hosté zvyšují svůj náskok. Lužovu střelu ztečoval LUKÁŠ SVĚTLÍK přesně k pravé tyči Holatovy brány. Brněnský gólman neměl šanci se stihnout přesunout. Zlín je blízko k zisku prvních bodů v nadstavbové části.
    Asistence: Dominik Luža, David Kozubík.

53:00
    Znovu špatné střídání na straně hostujícího týmu. Trest za příliš mnoho hráčů na ledě opyká Tomáš Kristek.

49:49
    Kometa bude mít možnost srovnat. Na dvě minuty oslabil svůj tým Matěj Sebera za držení.

48:07
    Ještě před skončením přesilové hry se do obrovské šance rozjel Filip Wientritt. Nejprve zblokoval střelu Jana Sedláčka, poté se rychle zvedl a ujel brněnskému obránci. V samostatném úniku ale nevyzrál na lapačku Martina Holaty.

46:05
    Zlín pyká za špatné střídání. Trest za příliš mnoho hráčů na ledě odsedí Dominik Dvořáček.

43:42
    Kometa právě vstřelila branku!
    Domácí se konečně prosazují! Svoji střeleckou smůlu v tomto zápase prolamuje VOJTĚCH STŘONDALA. Ten se k puku dostal po přihrávce Kučeříka a přesnou střelou překonal Kubíka.
    Asistence: Radek Kučeřík, Matěj Svoboda.

40:00
    Dvě desetiny sekundy před koncem třetiny míří na trestnou Daniel Kowalczyk za sekání.

35:46
    Kometa bude mít k dobru už třetí přesilovou hru. Kozubík si odsedí dvě minuty za podražení.

28:56
    Brněnští si zahrají druhou přesilovku. Dvě minuty za faul kolenem si odpyká Jáchym Janošek.

27:16
    Zatím do největší šance druhé třetiny se dostal Vojtěch Střondala! Po Meluzínově střele nikdo chvíli nevěděl, kam se odrazil puk. Jako prvni ho našel právě Střondala, který ovšem přestřelil odkrytou bránu!

20:52
    Hosté trestají chybu v rozehrávce Komety! Puk zůstal ležet před Holatovou bránou, kde ho našel Weintritt a nahrál MATĚJI SEBEROVI. Tomu už pak nedělalo problém zakončit nad ležícího Holatu.
    Asistence: Filip Weintritt.

14:39
    I hosté budou mít k dispozici přesilovou hru. Za hákování si trest odpyká Richard Zajíček.

13:58
    První větší šance domácích! Svoboda nahrával před bránu Střondalovi, ten ale nedokázal puk umístit do brány.

12:33
    Hosté se ujímají vedení. Po přihrávce Kozubíka přesným pokusem prostřelil Holatu DOMINIK LUŽA.
    Asistence: David Kozubík.

12:10
    Druhá tyč zlínských hokejistů! Od zadní čáry vystřelil Jáchym Janošek a rozezvonil konstrukci brněnského gólmana.

09:43
    Ve vlastním oslabení si až k levému kruhu sjel Filip Weintritt a jeho střela trefila vzdálenější tyč Holatovy brány!

09:34
    Dominik Luža fauloval Vojtěcha Střondalu a odsedí si dvě minuty za nedovolené bránění.

Adéla Hrabálková

Branky a nahrávky: 44. Střondala (Kučeřík, Svoboda) – 13. Luža (Kozubík), 21. Sebera (Weintritt), 57. Světlík (Luža, Kozubík)

HC Kometa Brno: Holata (Kašpar) – Věžník, Kowalczyk, Sedláček T., Kučeřík, Sedláček J., Gloz, Studený – Popelka, Caha, Minárik (C), Svoboda, Meluzín, Střondala, Zajíček, Kavický, Del Favero, Kunc.
    Berani Zlín: Kubík (Kořének) – Holík, Suhrada, Hamrlík, Jaroněk, Vítek, Janošek (C), Pavlas – Sebera, Podešva, Dvořáček, Pröschl, Weintritt, Světlík, Lekeš, Apolenář, Luža, Kozubík, Kristek.

Rozhodčí: Čuňočka – Czubaj, Procházka.