Ženy - 1. a 2. jízdy Vítěz: N. Geisenbergerová (GER) (kon.)
konec
Ženy - 1. a 2. jízdy

Vítěz: N. Geisenbergerová (GER)

Pondělí 12.02.2018, 11:50Zimní olympijské hry - Saně
     
    Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne. (15:10:38)
     
    Tereza Nosková má za sebou nepovedený první den. V tuto chvíli je až na 27. místě s mankem přes 3,5 sekundy na čelo a je prakticky bez šance na elitní dvacítku. Slovence Kataríně Šimoňákové patří 25. pozice.
     
    Soutěž žen v saních má za sebou svou úvodní polovinu. V čele je podle očekávání Němka Natalie Geisenbergerová, ovšem její náskok před největší rivalkou Dajanou Eitbergerovou je pouhých 12 setin. Na třetím místě je Kanaďanka Alex Goughová a čtvrtá legendární Němka Tatjana Hüfnerová, která obhajuje ze Soči stříbro.
     
    Konečné pořadí po 2. jízdě:

    1. Natalie Geisenbergerová (GER) 1:32.454
    2. Dajana Eitbergerová (GER) +0.120
    3. Alex Goughová (CAN) +0.191
    4. Tatjana Hüfnerová (GER) +0.207
    5. Erin Hamlinová (USA) +0.236
    6. Kimberley McRaeová (CAN) +0.334
    7. Aileen Christina Frischová (KOR) +0.352
    8. Ulla Zirneová (LAT) +0.426
    9. Summer Britcherová (USA) +0.507
    10. Raluca Stramaturaruová (ROU) +0.547
    11. Andrea Vötterová (ITA) +0.606
    12. Hannah Procková (AUT) +0.753
    13. Madeleine Egleová (AUT) +0.918
    14. Martina Kocherová (SUI) +1.040
    15. Emily Sweeneyová (USA) +1.101
    16. Brooke Apshkrumová (CAN) +1.219
    17. Sandra Robatscherová (ITA) +1.282
    18. Eunryung Sung (KOR) +1.315
    19. Olena Šchumovová (UKR) +1.340
    20. Jekatěrina Baturinová (OAR) +1.368
    21. Eliza Cauceová (LAT) +1.481
    22. Ewa Kulsová-Kusyková (POL) +1.516
    23. Veronica Maria Ravennaová (ARG) +2.509
    24. Kendija Aparjodeová (LAT) +2.576
    25. Katarína Šimoňáková (SVK) +2.580
    26. Natalia Wojtusciszynová (POL) +3.415
    27. Tereza Nosková (CZE) +3.491
    28. Daria Obratovová (CRO) +4.413
    29. Olena Steckivová (UKR) +6.448
    30. Birgit Platzerová (AUT) DNF
     
    2. jízda právě skončila.
     
    30
    Argentinka zajela ve druhém kole také hůře než v tom prvním a ztratila 1,5 sekundy.
     
    29
    Chorvatka Daria Obratovová jela o 2,1 sekund pomaleji než Britcherová a bude na chvostu startovního pole.
     
    28
    Pro Katarínu Šimoňákovou to na velké zlepšení nevypadá, ve 2. jízdě ztratila 1,5 sekundy a dvacítka se ji vzdálila.
     
    28
    Své druhé kolo absolvuje Slovenka Katarína Šimoňáková!
     
    27
    Teď se za ní řadí Ukrajinka Steckivová. Ta v prvním kole po pádu ztratila čtyři sekundy, nyní je to něco málo přes dvě sekundy.
     
    26
    Bohužel Nosková se dnes hodně trápí. V prvním kole ztratila 1.5 sekundy, teď dokonce rovné dvě sekundy. Do poslední jízdy se určitě nepodívá, ve druhém kole je na úplném chvostu.
     
    26
    Na startu se již připravuje Tereza Nosková!
     
    25
    Olena Šchumovová jela slušně a možná se udrží v elitní desítce, ve druhé jízdě ztratila na čelo sedm desetin.
     
    24
    Jediná ruská zástupkyně Jekatěrina Baturinová ztratila 56 setin a je šestnáctá, po dovu kolech se zřejmě posune do elitní dvacítky.
     
    23
    Polka Ewa Kulsová-Kusyková zřejmě neudrží elitní dvacítku, ve 2. kole ztratila na čelo více jak osm desetin.
     
    22
    Poslední třetí Rakušanka Madeleine Egleová jde za krajanku Prockovou, se ztrátou přes půl sekundy je ve 2. jízdě čtrnáctá.
     
    21
    Lotyška Ulla Zirneová zachraňuje naděje své země na slušné umístění, po čase 46.409 je ve 2. kole sedmá.
     
    20
    Její krajanka Hannah Procková velkou díru do světa neudělá, v tuto chvíli je dvanáctá.
     
    19
    Rakušanka Birgit Platzerová nedokončila druhé kolo, tohle byl nepříjemný pad!
     
    18
    Polka Wojtusciszynová alespoň částečně napravila nepovedené první kolo, v 2. jízdě je třináctá se ztrátou přes šest desetin.

    Viktor Sandev

    Konečné pořadí po 2. jízdě:
    1. Natalie Geisenbergerová (GER) 1:32.454
    2. Dajana Eitbergerová (GER) +0.120
    3. Alex Goughová (CAN) +0.191
    4. Tatjana Hüfnerová (GER) +0.207
    5. Erin Hamlinová (USA) +0.236
    6. Kimberley McRaeová (CAN) +0.334
    7. Aileen Christina Frischová (KOR) +0.352
    8. Ulla Zirneová (LAT) +0.426
    9. Summer Britcherová (USA) +0.507
    10. Raluca Stramaturaruová (ROU) +0.547
    11. Andrea Vötterová (ITA) +0.606
    12. Hannah Procková (AUT) +0.753
    13. Madeleine Egleová (AUT) +0.918
    14. Martina Kocherová (SUI) +1.040
    15. Emily Sweeneyová (USA) +1.101
    16. Brooke Apshkrumová (CAN) +1.219
    17. Sandra Robatscherová (ITA) +1.282
    18. Eunryung Sung (KOR) +1.315
    19. Olena Šchumovová (UKR) +1.340
    20. Jekatěrina Baturinová (OAR) +1.368
    21. Eliza Cauceová (LAT) +1.481
    22. Ewa Kulsová-Kusyková (POL) +1.516
    23. Veronica Maria Ravennaová (ARG) +2.509
    24. Kendija Aparjodeová (LAT) +2.576
    25. Katarína Šimoňáková (SVK) +2.580
    26. Natalia Wojtusciszynová (POL) +3.415
    27. Tereza Nosková (CZE) +3.491
    28. Daria Obratovová (CRO) +4.413
    29. Olena Steckivová (UKR) +6.448
    30. Birgit Platzerová (AUT) DNF
    Startovní listina 2. jízdy:
    1. Eliza Cauceová (LAT)
    2. Alex Goughová (CAN)
    3. Martina Kocherová (SUI)
    4. Kendija Aparjodeová (LAT)
    5. Andrea Vötterová (ITA)
    6. Kimberley McRaeová (CAN)
    7. Natalie Geisenbergerová (GER)
    8. Dajana Eitbergerová (GER)
    9. Summer Britcherová (USA)
    10. Sandra Robatscherová (ITA)
    11. Tatjana Hüfnerová (GER)
    12. Erin Hamlinová (USA)
    13. Eunryung Sung (KOR)
    14. Emily Sweeneyová (USA)
    15. Raluca Stramaturaruová (ROU)
    16. Brooke Apshkrumová (CAN)
    17. Aileen Christina Frischová (KOR)
    18. Natalia Wojtusciszynová (POL)
    19. Birgit Platzerová (AUT)
    20. Hannah Procková (AUT)
    21. Ulla Zirneová (LAT)
    22. Madeleine Egleová (AUT)
    23. Ewa Kulsová-Kusyková (POL)
    24. Jekatěrina Baturinová (OAR)
    25. Olena Šchumovová (UKR)
    26. Tereza Nosková (CZE)
    27. Olena Steckivová (UKR)
    28. Katarína Šimoňáková (SVK)
    29. Daria Obratovová (CRO)
    30. Veronica Maria Ravennaová (ARG)
    Výsledky 1. jízdy:
    1. Natalie Geisenbergerová (GER) 46,245
    2. Alex Goughová (CAN) +0.072
    3. Tatjana Hüfnerová (GER) +0.077
    4. Kimberley McRaeová (CAN) +0.094
    5. Aileen Christina Frischová (KOR) +0.105
    6. Erin Hamlinová (USA) +0.112
    7. Dajana Eitbergerová (GER) +0.136
    8. Raluca Stramaturaruová (ROU) +0.224
    9. Ulla Zirneová (LAT) +0.226
    10. Andrea Vötterová (ITA) +0.332
    11. Emily Sweeneyová (USA) +0.350
    12. Sandra Robatscherová (ITA) +0.375
    13. Hannah Procková (AUT) +0.377
    14. Madeleine Egleová (AUT) +0.481
    15. Summer Britcherová (USA) +0.584
    16. Brooke Apshkrumová (CAN) +0.589
    17. Martina Kocherová (SUI) +0.592
    18. Eunryung Sung (KOR) +0.673
    19. Olena Šchumovová (UKR) +0.705
    20. Ewa Kulsová-Kusyková (POL) +0.792
    21. Jekatěrina Baturinová (OAR) +0.877
    22. Veronica Maria Ravennaová (ARG) +0.930
    23. Birgit Platzerová (AUT) +1.073
    24. Katarína Šimoňáková (SVK) +1.183
    25. Eliza Cauceová (LAT) +1.213
    26. Tereza Nosková (CZE) +1.568
    27. Kendija Aparjodeová (LAT) +1.858
    28. Daria Obratovová (CRO) +2.370
    29. Natalia Wojtusciszynová (POL) +2.888
    30. Olena Steckivová (UKR) +4.354
    Startovní listina 1. jízdy:
    1. Erin Hamlinová (USA)
    2. Tatjana Hüfnerová (GER)
    3. Sandra Robatscherová (ITA)
    4. Summer Britcherová (USA)
    5. Dajana Eitbergerová (GER)
    6. Natalie Geisenbergerová (GER)
    7. Kimberley McRaeová (CAN)
    8. Andrea Vötterová (ITA)
    9. Kendija Aparjodeová (LAT)
    10. Martina Kocherová (SUI)
    11. Alex Goughová (CAN)
    12. Eliza Cauceová (LAT)
    13. Jekatěrina Baturinová (OAR)
    14. Ewa Kulsová-Kusyková (POL)
    15. Madeleine Egleová (AUT)
    16. Ulla Zirneová (LAT)
    17. Hannah Procková (AUT)
    18. Birgit Platzerová (AUT)
    19. Natalia Wojtusciszynová (POL)
    20. Aileen Christina Frischová (KOR)
    21. Brooke Apshkrumová (CAN)
    22. Raluca Stramaturaruová (ROU)
    23. Emily Sweeneyová (USA)
    24. Eunryung Sung (KOR)
    25. Veronica Maria Ravennaová (ARG)
    26. Daria Obratovová (CRO)
    27. Katarína Šimoňáková (SVK)
    28. Olena Steckivová (UKR)
    29. Tereza Nosková (CZE)
    30. Olena Šchumovová (UKR)