Boston – Carolina 4:3 (po pr.) | Pittsburgh – New Jersey 2:3 (kon.) | Washington – Ottawa 3:2 (kon.)
Florida – Toronto 3:2 (po pr.) | Minnesota – St. Louis 8:3 (kon.) | Winnipeg – Nashville 5:6 (kon.)
Dallas – Calgary 2:0 (kon.) | Vegas – Los Angeles 1:4 (kon.) | San Jose – Edmonton 5:2 (kon.)
Dallas Stars
2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
Calgary Flames
Středa 28.02.2018, 02:40 • American Airlines Center, Dallas • NHL

58:18
    Tyler Pitlick oslabuje Dallas a hosté tedy budou ještě mít v závěru utkání přesilovou hru k dispozici, navíc se dá očekávat hra bez brankáře. Je to tak, Gillies je na střídačce. Začíná power play.
    45:57 Bitka Faksy s Kulakem, během které se oba hráči dostali až ke kameramanovi přenosu

45:57
    Tyler Pitlick sestřelil u mantinelu Brouwera a následně po potyčce dvou hráčů dostávají menší trest i Faksa a Kulak, kteří se ve vzájemné strkanici protlačili přes dvířka až ke kameramanovi přenosu! Všechny tresty jsou za hrubost.

39:53
    Ale Dallas bude mít příležitost na reparát. Dougie Hamilton podrazil unikajícího Tylera Pitlicka a Dallas si zahraje další přesilovou hru.

37:19
    Michael Stone mezitím u mantinelu přetáhl holí přes ruce Radka Faksu a domácí si zahrají další přesilovku.

33:18
    Tyler Pitlick si počínal nedovoleně v souboji se Seanem Monahanem a dostává od rozhodčích menší trest za nedovolené bránění. Hosté mají šanci snížit skóre a vrátit se na gólový dostřel domácím.

30:04
    A pozor, hosté jdou znovu do čtyř! Další trest vyfasoval za nesportovní chování Matthew Tkachuk.

29:27
    Sam Bennett tedy míří na trestnou lavici a Dallas Stars bude hrát po hře vysokou holí soupeřova útočníka další přesilovku.

21:59
    Tyler Pitlick vzal rychlou svižnou sekerou přes hůl Michaela Frolíka a teď si zase přesilovku zahrají hosté.

19:39
    A další komplikace pro Calgary! Dvě minuty za držení protihráče dostává Garnett Hathaway.

14:38
    A znovu se bude vylučovat, tentokrát si zahrají přesilovku domácí hráči. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Curtis Lazar, který si počínal mimo hranice pravidel v souboji s Remi Eliem. Před výkonem trestu ale ještě komerční přestávka.

11:17
    A situace je hned podstatně horší! Marc Methot napálil po vyhraném buly kotouč s cílem vyhodit po hrazení, ale puk ve velké rychlosti přeletěl plexisklo a skončil v hledišti. Snad nikoho nijak bolestivě netrefil a nezranil, ovšem Methot oslabuje svůj tým do dlouhého oslabení třech proti pěti!

11:12
    Poměrně přísný trest dostává Antoine Roussel, který po vhazování zablokoval jednoho ze soupeřů a dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

Jaroslav Svoboda

Branky a nahrávky: 20. D. Shore (Elie, Hamhuis), 31. Seguin (Ja. Benn, B. Ritchie)

Dallas Stars: Bishop (Lehtonen) – Lindell, J. Klingberg (A), Hamhuis, Pateryn, Methot, Johns – Janmark, Seguin (A), Elie – Roussel, Ja. Benn (C), Radulov – D. Shore, Faksa, Pitlick – G. Smith, Spezza, B. Ritchie.
    Calgary Flames: Gillies (Rittich) – Giordano (C), D. Hamilton, Brodie, Hamonic, Kulak, Stone – J. Gaudreau, Monahan (A), Stewart – Tkachuk, Backlund, Frolík – S. Bennett, Jankowski, Hathaway – Brouwer (A), Stajan, Lazar.

Rozhodčí: L'Ecuyer, StLaurent – Mach, Heyer