Tampa – Edmonton 3:1 (kon.) | NY Islanders – Carolina 3:4 (kon.) | Philadelphia – Washington 6:3 (kon.)
Chicago – St. Louis 4:5 (po pr.) | Winnipeg – Dallas 4:2 (kon.) | Anaheim – New Jersey 4:2 (kon.)
HC Kometa Brno
2:0 (2:0, 0:0, 0:0) Stav série: 1:0
HC Sparta Praha
Pondělí 19.03.2018, 18:15 • DRFG Arena • Play-off DHL extraligy juniorů • Čtvrtfinále

První čtvrtfinále mezi Kometou Brno a Spartou Praha končí vítězstvím moravského celku, který dokázal ve třetí třetině uhájit své dvoubrankové vedení. Hrdinou utkání je bezesporu domácí brankář Dostál, jenž dokázal spolehlivě likvidovat pokusy pražských hráčů a významně přispěl k prvnímu vítězství Komety ve čtvrtfinálové sérii, která pokračuje zítřejším druhým duelem tady v DRFG Areně. Ode mne je to pro dnešek vše, děkuji vám za pozornost při sledování přenosu a z Brna vám přeji příjemný zbytek večera. (20:17:13)

59:48
    Havránek poslal kotouč do středního pásma Kratochvílovi, jenž od modré čáry trefil tyč!

59:04
    Sparta pokračuje ve hře bez brankáře, zatím se ji však nepodařilo dostat do útočného pásma.

58:40
    Oddechový čas pro hosty.

58:30
    Sparta jde do toho v šesti, Wolf je na střídačce.

58:06
    Po pasu Kučery se mezi sparťanskými obránci uvolnil Novák, jenž se snažil překonat Wolfa střelou nad lapačku, to se však brněnskému útočníkovi nepodařilo a právě v lapačce snaha domácího borce skončila.

57:13
    Sparta opět v útočném pásmu, ke střele napřáhl Tomáš Jandus, ta však byla sražena brněnskými obránci.

56:25
    Nakonec se však zdá, že brněnský zadák bude v pořádku a na střídačku doputoval po vlastních.

56:22
    Do Procházkovy střely se nyní vrhl obětavě Furch, zdá se však, že brněnský obránce dostal zásah do nechráněných míst, protože se okamžitě skácel k ledu.

55:58
    Sparta Praha hraje v plném počtu.

54:50
    Kometa svírá Pražany ve vlastní obranném pásmu a do mezikruží dostal přihrávku Horký, jenž trefil tyč pražské branky!

53:58
    Poprvé ve třetí třetině jsme svědky vyloučení, na trestnou lavici putuje hráč Sparty Praha Tomáš Pšenička, dvě minuty za podražení.

53:34
    Kometě se podařilo nyní dostat kotouč do obranného pásma Sparty a domácí tým může v klidu vystřídat.

52:44
    Na modrou čáru se ke kotouč dostal Eliáš, vyslal prudkou ránu, kterou Dostál zkrotil svou vyrážečkou, puk skončil v ochranné síti a vhazovat se bude před brankou Komety.

51:39
    Zdá se, že Kometa se uchýlila k maximální obraně, ve které bude hledat příležitosti pro případné rychlé brejky, naopak Sparta se snaží vymyslet akci, která by konečně zlomila odpor brněnské obrany v čele s výborným Dostálem.

50:10
    Kometa nyní dokázala po delší době zatopit před Wolfovou brankou, kde účinkovali Havlát s Horkým, ale ani jednomu z nich se nepodařilo propasírovat kotouč do sparťanské branky a Wolf nyní dokázal ustát krušné chvíle.

49:54
    Horký nyní dokázal zavést kotouč do útočné třetiny, kde se pokoušel vstřelit uklidňující branku Komety, branku však přestřelil.