Jihostroj – Ústí n/L 3:0 (kon.) | Kladno – Příbram 3:0 (kon.) | Karlovarsko – Brno 3:0 (kon.)
16 19 32
Pondělí 19.03.2018, 18:00 • Hala míčových sportů, Karlovy Vary • Play-off extraligy mužů • Čtvrtfinále

0:0
    To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (19:36:43)

0:0
    Utkání mezi Karlovarskem a Brnem je u konce a domácí proti soupeři udrželi neporazitelnost a stále platí i fakt, že Brno proti tomuto sokovi letos nezískalo ani set. Dnes tomu byli brněnští blízko, ve třetím setu sahali po výhře a prodloužení utkání, jenže v nervydrásající koncovce se radoval domácí favorit. Karlovarsko se tak ve čtvrtfinálové sérii ujalo vedení 1:0 na zápasy.

34:32
    Třetí set skončil.

34:32
    A je dobojováno! Domácí obrana zachytila smeč, přišel útok Karlovarska a ranou z dálky i ukončení zápasu. Dramatický set končí výsledkem 34:32 a zápas 3:0.

33:32
    S trochou štěstí zařídil Rejlek bod a tím pádem zase mečbol, Sám jde podávat.

32:32
    Neskutečné, jak Brno odolává. Na pravém kůlu si vytlučenými bloky vynutilo pokračování.

32:31
    Drtivá smeč na středu přináší opět mečbol pro Karlovarsko.

31:31
    Treial sice ztlumil smeč hostů, jenže dál už nebylo nic, míč spadl na palubovku.

31:30
    Palba Brna z druhé vlny skončila daleko v autu, takže zase mečbol.

30:30
    Ne... Set bude pokračovat. Je to velké drama.

30:29
    Brno kazí další servis!

29:29
    Celá hala se už radovala, oslavy ale uťal rozhodčí, když ukázal aut domácích.

29:28
    Dlouhé podání i od brněnských volejbalistů, Karlovarsko může opět ukončit zápas.