S. Makedonie – Rusko 3:4 (kon.) | Kazachstán – Francie 0:3 (kon.) | Turecko – Švédsko 0:3 (kon.)
Bosna – Wales 1:0 (kon.) | Česko – Chorvatsko 2:1 (kon.) | Gruzie – Faerské ostrovy 1:0 (kon.)
Litva – Finsko 0:2 (kon.) | Albánie – Slovensko 2:3 (kon.) | Andorra – Skotsko 1:1 (kon.)
Lucembursko – Černá Hora 1:3 (kon.) | Portugalsko – Lichtenštejnsko 7:0 (kon.) | Gibraltar – Srbsko 0:6 (kon.)
Turecko
0:3 (0:2)
Švédsko
Pátek 23.03.2018, 15:00 • Oba Stadyumu, Alanya • Kvalifikace ME U21 • Skupina 6

Fotbalisté Turecka podlehli v kvalifikaci o ME do 21 let Švédsku 0:3. Turci tak už asi definitivně vypadli z boje o postup, naopak Švédové jsou v dobré výchozí pozici. Hosté v první půli spoléhali na brejky a z těchto situací vytěžili dva zásahy. Do černého mířili Joel Asoro a Svante Ingelsson. Ve druhé půli už Tre kronor soupeře prakticky k ničemu nepustili a v závěru se prosadili ještě jednou zásluhou Joela Asora. (16:55:49)

90+3

90+2
    Z přímého kopu se snažil ohrozit domácí bránu Erdal Rakip. Prostor mezi tyčemi však netrefil.

90+1
    Rozhodčí zápas nastaví o tři minuty.

90
    Orkan Cınar ještě vyfasoval žlutou kartu za faul na Wahlqvista.

89
    Utkání se už pouze dohrává. Turci musejí vstřebávat jednoznačnou porážku.

87
    Střídání v týmu Švédsko: ze hřiště odchází Franz Brorsson, přichází Dennis Hadzikadunić.

85
    Dopředu se řítil Deniz Hummet, který byl ale v ofsajdu.
    83. Joel ASORO - 0:3

83
    Švédsko právě vstřelilo branku!
    Hosté zvyšují na rozdíl tří gólů! Levi vysunul JOELA ASORA a ten sám před Sengezerem nezaváhal. Je tedy definitivně hotovo.

80
    Střídání v týmu Turecko: ze hřiště odchází Abdülkadir Ömür, přichází Yusuf Sari.

79
    Střídání v týmu Švédsko: ze hřiště odchází Svante Ingelsson, přichází Jonathan Levi.

77
    Mattias Svanberg mířil dopředu po levé straně hřiště. Byl včas zastaven obranou soupeře.

76
    Centr tureckého kapitána Orkana Cınara zablokovala obrana soupeře. Turci ale drží míč.

75
    Anderssonova kolmice měla oslovit Joela Asora. U míče byl ale dříve brankář Sengezer.

73
    Švédové i zhruba dvacet minut před koncem drží dvougólový náskok. Míří za třetí výhrou v této kvalifikaci a za udržením neporazitelnosti.