Telstar – Graafschap 3:2 (kon.) | Emmen – Nijmegen 4:0 (kon.) | Dordrecht – Sparta Rotterdam 1:2 (kon.)
Almere – Kerkrade 0:0 (kon.)
FC Dordrecht
1:2 (0:1)
Sparta Rotterdam
Čtvrtek 10.05.2018, 16:45 • Riwal Hoogwerkers Stadion, Dordrecht • Nizozemská Eredivisie • Baráž o udržení

To by bylo z mé strany pro tuto chvíli všechno. Já se s Vámi loučím, přeji příjemný zbytek tohoto dne a u fotbalu zase někdy na početnou. (18:42:31)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 2:1. Rohy: 2:3.

Je dobojováno! Dnešní zápas moc fotbalové krásy nenabídnul, ale stejnak jsme se dočkali tří branek. O tu první se v desáté minutě postaral hostující Brogno. Poté se nic zásadního nedělo. Tedy až do 89. minuty, kdy hostující Spierings kuriózním vlastencem překonal svého brankáře. Nerozhodný výsledek ovšem netrval dlouho, jelikož ani ne po půl minuty se hosté zásluhou Mührena dostali opět do vedení, které následně udrželi. Sparta Rotterdam půjde do odvety s lepší výchozí pozicí, Dordrecht má před sebou velmi těžký úkol.

90+5

90+4
    Domácí tým měl před sebou poslední standardní situaci v tomto zápase, ale to nevyužil. Rozhodčí co nevidět ukončí dnešní utkání.

90+3
    Hosté kombinují s naprostým přehledem na domácí polovině, Dordrecht je zaskočen a už nemá sílu na nějaký odpor.

90+2
    Stále nevíme počet nastavených minut. Je možné, že rozhodčí ukončí zápas každou chvíli.

90+1
    Tohle je veliká škoda pro domácí celek, který před nastaveným časem obdržel úplně zbytečnou branku po vlastní chybě v obraně.
    90. Robert MÜHREN - 1:2

90+1
    Sparta Rotterdam právě vstřelila branku!
    Nerozhodný výsledek tedy nevydržel dlouho. Halil Dervisoglu poslal do samostané šance ROBERTA MÜHRENA, který se tváří tvář brankáři domácích nemýlil. Sparta přidává druhý gól, který v odvetě může znamenat hodně – 1:2.

90
    Právě se nám rozběhnula poslední minuta základní hrací doby tohoto zápasu. Za malý moment nám rozhodčí ukáže počet nastavených minut.
    89. Stijn SPIERINGS - 1:1

89
    Dordrecht právě vstřelil branku!
    Tak tohle bylo opravdu nevídané. STIJN SPIERINGS chtěl odkopnout míč od domácího hráče, ale zvolil špatný směr odkopu, protože míč skončil ve vlastní brance. Hostující brankář nemohl nic dělat, začínáme od začátku – 1:1.

89
    Halil Dervisoglu zablokoval svým napadáním další nákop na vlastní polovinu. Dordrecht ale zůstává u míče, protože bude vhazovat.

88
    Dordrecht opět musí postupné kombinace volí nakopávané míče. Takhle to rozhodně nepůjde, protože jejich nákopy končí většinou mimo hrací plochu.

87
    Zbytečné útočné fauly působí jako voda na mlýn pro hosty, kteří takhle můžou poslední minuty lehce natahovat.

86
    Čas se domácím hráčům krátí, na světelné tabuli stále svítí výsledek proti Dordrechtu. Navíc rozhodčí odpískal další útočný faul proti domácím.

85
    Střídání v týmu FC Dordrecht: ze hřiště odchází Danny Bakker, přichází Yaya Boumediene.

84
    Hosté se skrze autové vhazování na pravé straně dostávají postupně k domácímu vápnu. Navíc Sparta už nikde výrazně nespěchá.