Thurgau – Sparta 2:5 (kon.) | Vítkovice – Pixbo Wallenstam 0:3 (kon.) | Köniz – Chodov 2:2 (kon.)
Ostrava – NOKIAN KrP 1:3 (kon.) | Langnau – Tatran Teka Střešovice 1:1 (kon.) | Otrokovice – Falun 1:4 (kon.)
Zug United – EräViikingit 4:5 (kon.) | Höllvikens IBF – FbŠ Bohemians 6:3 (kon.) | Chodov – Vítkovice 2:5 (kon.)
Tatran Teka Střešovice – Ostrava 3:2 (3:2 po s.n.) | Pixbo Wallenstam – NOKIAN KrP 5:5 (kon.) | Sparta – FbŠ Bohemians 4:5 (1:2 po s.n.)
Falun – Zug United 7:0 (kon.) | Köniz – Langnau 3:2 (2:0 po s.n.) | EräViikingit – Otrokovice 3:0 (kon.)
Höllvikens IBF – Thurgau 9:1 (kon.) | Pixbo Wallenstam – Chodov 3:3 (kon.) | FbŠ Bohemians – Tatran Teka Střešovice 1:2 (kon.)
NOKIAN KrP – Vítkovice 3:1 (kon.) | Köniz – Höllvikens IBF 1:2 (3:4 po s.n.) | Falun – EräViikingit 5:2 (kon.)
Zug United – Otrokovice 1:2 (kon.)
po s.n. (3:2)
Tatran Teka Střešovice
3:2 (1:1, 1:1)
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Pátek 10.08.2018, 14:00 • Vinohrady • Czech Open - Muži ELITA • 4. kolo
     
    Konec zápasu. (15:03:32)
     
    40:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Tatran Teka Střešovice.
    Autorem vítězné branky je FILIP LANGER.
     
    7. série
    3:2
    Hrabal neproměňuje.
     
    7. série
    3:2
    Langer proměňuje.
     
    6. série
    2:2
    Juhaňák neproměňuje.
     
    6. série
    2:2
    Kolísko neproměňuje.
     
    5. série
    2:2
    Čonka-Skyba neproměňuje.
     
    5. série
    2:2
    Meliš neproměňuje.
     
    4. série
    2:2
    Hrabal proměňuje.
     
    4. série
    2:1
    Langer proměňuje.
     
    3. série
    1:1
    Hrabal proměňuje.
     
    3. série
    1:0
    Meliš neproměňuje.
     
    2. série
    1:0
    Juhaňák neproměňuje.
     
    2. série
    1:0
    Kolísko neproměňuje.
     
    1. série
    1:0
    Čonka-Skyba neproměňuje.
     
    1. série
    1:0
    Langer proměňuje.
     
    Samostatné nájezdy začínají.
     
    40:00
    Druhý poločas skončil.
     
    39:01
    Začala nám běžet poslední minuta druhého poločasu.

    Michal Chadim

    Branky a nahrávky: 16. Mühlfait (Svoboda), 21. Váňa (Svačinka), rozh. náj. Langer – 18. Hrabal (Posselt), 30. Sládek (Mendrek)

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    1:0   Langer (TAS)
    1:0   Čonka-Skyba (BGR)
    2. série:
    1:0   Kolísko (TAS)
    1:0   Juhaňák (BGR)
    3. série:
    1:0   Meliš (TAS)
    1:1   Hrabal (BGR)
    4. série:
    2:1   Langer (TAS)
    2:2   Hrabal (BGR)
    5. série:
    2:2   Meliš (TAS)
    2:2   Čonka-Skyba (BGR)
    6. série:
    2:2   Kolísko (TAS)
    2:2   Juhaňák (BGR)
    7. série:
    3:2   Langer (TAS)
    3:2   Hrabal (BGR)


    Tatran Teka Střešovice: Fibiger (Rebro) – Kolísko J., Komárek, Kreysa, Langer, Meliš, Mühlfait, Nehila, Pixa, Sládeček, Svačinka, Svoboda, Sádlo, Tlapák, Ullmann, Váňa, Vítovec, Švéda.
    FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Klobučník (Laja) – Hromádka, Lipový, Šebesta, Daniš, Eichner, Hrabal, Křiva, Mendek, Čonka-Skyba, Sládek, Moravčík, Šindler, Juhaňák, Bauer, Posselt, Klimek, Mžyk, Micke