Olomouc – Vladivostok 4:2 (kon.) | Kobra – Slavia 2:6 (kon.) | Motor ČB – Füchse 5:1 (kon.)
Mountfield HK – Saryarka 3:1 (kon.) | Břeclav – SHKM Hodonín 5:4 (kon.) | Žďár n/S – Dvůr Králové n. L. 6:1 (kon.)
Banská Bystrica – HC Slovan 4:3 (kon.) | Řisuty – Letňany 4:5 (kon.) | Villach – K. Vary 2:6 (kon.)
HC´ 05 Banská Bystrica
4:3 (0:1, 1:1, 3:1)
HC Slovan Bratislava
sk Pátek 24.08.2018, 18:17 • ZŠ Banská Bystrica • Přípravné zápasy

Koniec zápasu. (20:42:41)

59:50
    Slovan hrá v šestici bez brankára, je v útočnej tretine, má drvivý tlak, ale chýba koncovka.

59:10
    Banská Bystrica dala gól!
    Presilovka využitá. TOMÁŠ SUROVÝ z pravej strany tvrdo pálil a keďže pred gólmanom hostí clonil dobre Šťastný, tak je 3:2. Domáci otáčajú nepriaznivý vývoj zápasu. Tréner Slovana Vlado Országh si zobral oddychový čas.

58:45
    Veľký tlak Bystrice v presilovke, Zigo, Asselin a Higgs sa snažili skórovať, Štěpánek nekapituluje.

57:50
    Domáci kombinovali v útočnej tretine, ale nepresnou prihrávkou sa pripravili o pásmo.

57:32
    Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Buc – 2 min., nedovolené bránenie).

56:49
    Bystričania sa Zigom snažili usadiť v útočnom pásme, ale nepodarilo sa im to.

55:55
    Slovan teraz viac na puku, má dobré dve striedania. Chýba však šanca.

55:05
    Slovan podniká dobré kontry dopredu, sú tiež nebezpečné, obrana Bystrice má čo robiť.

54:18
    Banská Bystrica preberá iniciatívu, tlačia ju aj diváci dopredu. Má teraz o niečo viac z hry.

53:39
    Bystričania sú nabudení v tejto chvíli, ale v útoku nedokážu efektívne zakončiť.

52:46
    Hra sa teraz prelieva z jednej strany na druhú, o niečo viac sú na puku hostia.

51:41
    Domáci boli v útočnej tretine a podarilo sa im znovu vyrovnať. Úplne voľný RÓBERT VARGA ponúkol z pravého kruhu parádny náprah, Štěpánek kapituloval – 3:3. Asistencia. Andrej Šťastný.

51:05
    Veľmi dobrá fáza stretnutia, aj keď šance nevidíme. Oba tímy bojujú, snažia sa tvoriť a idú za ďalšími šancami.

50:16
    Teraz veľký boj o puk v strednom pásme. Hra má v tejto fáze náboj.

49:43
    Tamáši z ľavej strany pekne našiel Češíka, ktorý si nakorčuľoval rýchlo, ale zoči – voči Štěpánkovi neuspel. Veľká možnosť domácich.

48:56
    Bystričania v tlaku, sú v útočnej tretine, ale chýba tomu vyložená možnosť na skórovanie.

48:07
    Slovan Bratislava dal gól!
    DÁVID BUC pekne prešiel po ľavej strane a trošku z mierneho uhla dokázal vystreliť len čo oklamal brániaceho protihráča. Puk išiel presne do vzdialenejšej žrde, odkiaľ sa odrazil do bránky – 2:3. Asistencia: Švarný.