Inter – Fiorentina 2:1 (kon.)
Inter Milán
2:1 (1:0)
ACF Fiorentina
Úterý 25.09.2018, 21:00 • Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst) • Italská Serie A • 6. kolo

Tak a jsme u konce dnešního zápasu. Inter nakonec dokázal urvat tři body, i když se pořádně nadřel. Fiorentina totiž nehrála vůbec špatný fotbal a místy dokonce byla lepší. O celém utkání rozhodl gól, který padl několik minut před koncem zápasu, nejvíce se o něj zasloužil autor úvodní branky, tedy Mauro Icardi, který opět dokázal, že patří mezi nejlepší útočníky světa. Inter tedy zvítězil 2:1 a připsal si cenné tři body do tabulky. To je z dnešního přenosu vše, přeji dobrou (22:57:31)

90+5

90+3
    Federico Chiesa se provinil faulem a ztrácí tak míč.

90+2
    Obránci Interu se snaží míč poslat daleko od své svatyně a daří se jím to na jedničku.

90
    Hlavní rozhodčí bude nastavovat dlouhých pět minut!

88
    Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Ivan Perišić, přichází Roberto Gagliardini.

86
    Fiorentina se snaží vyvinout tlak, ale všechny kombinace končí u kvalitní obrany.

85
    Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Marco Benassi, přichází Dušan Vlahović.

84
    Žlutou kartu dostává Kevin Mirallas (ACF Fiorentina).

80
    Je před námi posledních deset minut dnešního utkání.

80
    Inter to zkouší dále! Balde Keita si našel prostor ke střele a ze střední vzdálenosti mířil pouze pár centimetrů nad horní tyč!
    78. Danilo D'AMBROSIO - 2:1

78
    Inter Milán právě vstřelil branku!
    Zničehonic se Inter ujímá vedení a je dost možné, že rozhoduje o tomto utkání! Mauro Icardi byl tentokrát v roli přihravajícího hráče , velice přesně našel kopačku DANILA D' AMBROSIA, který dokázal využít šance a poslal míč z blízkosti do sitě!

75
    Hráči podstupují hlavičkové souboje uprostřed hrací plochy.

72
    Icardi to dneska bere hodně vážně a znovu se mu to vymstilo, další útočný faul.

72
    Žlutou kartu dostává Kwadwo Asamoah (Inter Milán).

70
    Máme tady před sebou posledních dvacet minut dnešního utkání. Inter je v posledních minutách sice o trošku více aktivnější, ale nic nebezpečného z toho zatím nebylo.