NY Rangers – New Jersey 4:3 (po pr.) | Philadelphia – Boston 3:4 (kon.) | Toronto – Montreal 1:5 (kon.)
Dallas – Minnesota 5:3 (kon.) | Calgary – Winnipeg 4:5 (po pr.) | Los Angeles – Vancouver 4:1 (kon.)
Anaheim – Arizona 4:2 (kon.) | Vegas – Colorado 3:5 (kon.)
Philadelphia Flyers
3:4 (0:2, 0:1, 3:1)
Boston Bruins
Úterý 25.09.2018, 01:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • Příprava NHL

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (03:44:28)

3. Claude Giroux (PHI) 1+1

Velice dobrý zápas je u konce a domácím se nakonec nepodařilo senzační srovnání. Boston tak v tomto přípravném utkání vyhrál těsně 4:3.
    Už v 5. minutě byl slovenský útočník Peter Cehlárik na správném místě, když Elliott neudržel střelu Stempniaka, kterou dorazil právě Cehlárik a poslal Boston do vedení. O pět minut později přihrál Stempniak zpoza rohu puk na modrou, odkud vypálil Brandon Carlo přesně do pravé šibenice.
    Ve 33. minutě měli domácí přesilovou hru, ovšem Chris Wagner se po přihrávce Lauzona dostal do úniku, který zakončil skvělým blafákem a poslal Bruins do vedení 3:0.
    Ve 43. minutě se zdálo, že je rozhodnuto, jelikož náskok zvýšil na čtyři branky Stempniak střelou do levé šibenice. Ovšem ve 49. minutě se domácí trefili v oslabení, konkrétně Weise, což je nakoplo a v 51. minutě se radovali z druhé branky po parádní kombinaci v přesilové hře, kdy zavěsil Giroux. O minutu později se trefil i Konecny a nakonec to bylo drama do poslední vteřiny, ovšem poté už branka nepadla.

59:46
    Hostující hráč se snažil z poloviny hrací plochy trefit odkrytou bránu, ale těsně minul!

59:24
    Následně se jim to už povedlo, ale následná střela byla zblokována betonem Vladaře.

59:06
    Philadelphia už hraje bez brankáře, ale nemůže se dostat do pásma soupeře.

58:35
    Boston se po chybě hostujícího hráče dostal do přečíslení 3 na 1, ale finální střela šla vedle soupeřovy brány.

58:00
    Střela Frederice od modré čáry byla sražená vedle domácí bránu.

57:43
    Posléze se ale Boston dostal do útočné třetiny, kde drží puk.

57:27
    Nyní měla Philadelphia problémy v obraně, ale nakonec pro domácí vše dobře dopadlo.

57:00
    Bruins opět jen odevzdali kotouč ze svého pásma a jsou před námi poslední tři napínavé minuty!

56:25
    Nyní už přišla rána z hole Szwarze, ale tu vyrazil betonem Elliott.

55:45
    Girouxovi se nepodařila přihrávka a Boston tak opět vyvezl puk, ovšem nemůže se pomalu dostat ani do útočného pásma, natož ke střele.

Michal Raška

Branky a nahrávky: 49. Weise (Raffl), 51. Giroux (Riemsdyk, Voráček), 52. Konecny (Giroux, Hagg) – 5. Cehlárik (Stempniak, Grzelcyk), 10. Carlo (Stempniak, Cehlárik), 33. Wagner (Lauzon), 43. Stempniak

Philadelphia Flyers: Elliott (Stolarz) – Hagg, Provorov, Folin, MacDonald, Gostisbehere, Myers – Konecny, Raffl, Lehtera, Patrick, Laughton, Weise, Van Riemsdyk, Giroux, Knight, Vorobjov, Aube-Kubel, Voráček
    Boston Bruins: Vladař (McIntyre) – Vaakanainen, Carlo, Grzelcyk, Goloubef, Lauzon, Kampfer – Cehlárik, Frederic, Stempniak – Donato, Forsbacka-Karlsson, McNeill – Winnik, Studnicka, Szwarz – Wagner, Cave, Kuhlman

Rozhodčí: Gord Dwyer, Beau Halkidis – Brian Murphy, Steve Miller