Buffalo – Columbus 2:4 (kon.) | Tampa – Florida 2:3 (kon.) | Nashville – Carolina 1:4 (kon.)
St. Louis – Washington 0:4 (kon.) | Chicago – Detroit 6:8 (kon.) | Calgary – San Jose 7:5 (kon.)

Ondřej Palát (TBL) 0+0, 1 střela, čas na ledě 14:51
    Erik Černák (TBL) 0+0, 4 střely, čas na ledě 17:18 (04:19:38)

1. Jevgenij Dadonov (FLA) 1+1
    2. Brayden Point (TBL) 0+0
    3. James Reimer (FLA) 27 zák., 2 góly, 93,1%

Florida dokázala prodloužit sérii dvou výher, ačkoliv do závěrečné části vstupovala s dvoubrankovým mankem. Tampa ovšem byla ve třetí třetině horším týmem a Panthers se nakonec podařilo utkání zcela otočit, když se po brankách Adama Ernea a Alexe Killorna na domácí straně během závěrečných dvaceti minut v dresu Floridy prosadili Jevgenij Dadonov, Aaron Ekblad a Aleksander Barkov, který završil parádní obrat. Panthers vyhráli potřetí v řadě. Konečný výsledek. Tampa Bay Lightning 2 Florida Panthers 3.

59:53
    Florida se snažila udržet puk v levém rohu útočného pásma, nakonec ale opustil ledovou plochu.

59:32
    Steven Stamkos na levém křídle v rychlém sledu dvakrát vypálil z vrcholu levého kruhu, první jeho pokus ale minul přední tyč, zatímco druhý vzdálenější pravou.

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:46
    Jared McCann střelou od střídaček po ledě minul vzdálenější levou tyč prázdné brány Lightning a zakázané uvolnění se vzápětí nepískalo. Domácí museli hrát.

58:24
    Andrej Vasilevskij naskočil na střídačku a Lightning se pokouší vyrovnat při hře bez brankáře!

57:37
    Aleksander Barkov na pravém křídle málem pronikl podél střídaček do útočného pásma, mezi trojicí Lightning se ale nakonec neprosadil. Třetí hráč ho zastavil.

57:10
    Lightning se nepodařilo rozehrát a poslali puk pouze na hůl brankáře Jamese Reimera, který rozehrál.

55:35
    Andrej Vasilevskij vyrazil střelu Panthers z pravého křídla do ochranné sítě a následuje komerční přestávka.

55:04
    Mathieu Joseph se ocitl v levém kruhu ve slibné střelecké pozici, střelou zápěstím ale těsně minul vzdálenější pravý horní roh brány brankáře Jamese Reimera!
    52:31 Aleksander BARKOV - 2:3

52:31
    Florida právě vstřelila branku!
    Jevgenij Dadonov předvedl úžasnou individuální akci, když z pravého křídla mezi třemi protihráči pronikl do mezikruží a na vzdálenější levé tyči předvedl parádní zpětnou přihrávku přes šířku útočného pásma, na kterou si v pravém kruhu najel ALEKSANDER BARKOV, a střelou po ledě překonal padajícího Andreje Vasilevského! Florida ve třetí třetině skórovala třikrát v řadě a dokázala otočit zápas na svou stranu! Asistence: Jevgenij Dadonov a Nick Bjugstad.

52:18
    Panthers se na útočné modré čáře na levém křídle neprosadili a rozhodčí odpískali hru vysokou holí.

51:50
    Brayden Point byl v pravém rohu útočného pásma evidentně podražen, jenže rozhodčí to viděli jinak.

50:44
    Aaron Ekblad na pravém křídle práskl na útočné modré čáře do puku a jeho rána s příklepem byla na přední tyči těsně před Andrejem Vasilevském zablokován.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 25. Erne (Joseph, Miller), 31. Killorn (Stamkos, Miller) – 43. Dadonov (Pysyk), 48. Ekblad (Sceviour, MacKenzie), 53. Barkov (Dadonov, Bjugstad)

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Domingue) – Hedman, Strålman, McDonagh, Černák, Koekkoek, Sergačev – Killorn, Stamkos (C), J.T. Miller – Palát, Point, Kučerov – Joseph, Cirelli, Conacher – Mertel, Stephens, Erne. Hlavní trenér: Jon Cooper.
    Florida Panthers: Reimer (Luongo) – Yandle, Ekblad (A), Matheson, Pysyk, Melchiori, Petrovic – Dadonov, Barkov (C), Bjugstad – Huberdeau (A), Trocheck, Hoffman – Borgström, McCann, Malgin – Vatrano, MacKenzie, Sceviour. Hlavní trenér: Bob Boughner.

Rozhodčí: Michael Markovic, Francois StLaurent. Čároví: Jonny Murray, David Brisebois

Diváci: 11485