Vítkovice – Vlašim 1:0 (kon.) | Znojmo – Brno 0:1 (kon.) | Jihlava – Chrudim 2:0 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
2:0 (0:0)
MFK Chrudim
Pátek 05.10.2018, 18:00 • Stadion v Jiráskově ulici, Jihlava • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 11. kolo

Vysočina tak potvrdila roli favorita a i po tomto kole zůstane na první pozici. (19:55:29)

Jedenácté kolo je v Jihlavě minulostí. Domácí o své výhře stejně jako proti Vlašimi rozhodli ve druhém poločase. V 68. minutě si zpracoval přihrávku Preislera Lukáš Zoubele a propálil vše co mu stálo v cestě. V 85. minutě kopali domácí penaltu, kterou bez problémů proměnil Vladislav Levin. Hosté toho směrem dopředu moc neukázali, při ojedinělých střeleckých pokusech byl vždy gólman Vízek na svém místě.

90+2

90+2
    Vízek poslal míč na útočnou polovinu a už to vypadá, že se toho moc nestane.

90+1
    Hosté se snaží o korekci výsledku, Lukáš Kopecký rozehrál standardní situaci, s jeho štiplavou střelou si gólman Vízek poradil.

90
    Druhý poločas bude o dvě minuty delší.

90
    Petr Drahoš posílal centr do vápna, ale nenašel pochopení u svých spoluhráčů. Míč si v poklidu sebral Vízek.

89
    Hosté rozehráli z pravé strany rohový kop, ale domácí obrana se bez problém ubránila.

89
    Petr Drahoš vidí za protesty žlutou kartu.

86
    Vysočina naposledy střídá, Jana Javůrka nahrazuje Filip Vedral.

85
    Jihlava právě vstřelila branku!
    K penaltě se postavil VLADISLAV LEVIN a nedal gólmanu Mrázkovi šanci neb jej poslal na opačnou stranu. Gólman skákal doleva.

84
    Hosté zahráli ve vlastním pokutovém území rukou a domácí budou kopat penaltu.

83
    Poblíž rohového praporku byl faulován Šefčík a domácí budou zahrávat standardní situaci.

82
    Chrudim provedla dvojí střídání, Sebastiena Langra nahrazuje Jakub Šípek. Davida Vodrážku nahradil Lukáš Kopecký.

81
    Jan Javůrek fauloval gólmana Mrázka a vidí žlutou kartu.

81
    Hosté předvedli pěknou kombinaci na levé straně, Tomáš Froněk dostal míč i za záda Vízka, ale už ne za brankovou čáru.

80
    Daniel Vašulín se dostal ke střele zpoza velkého vápna, ale s touto střelou neměl Vízek problém.